Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Bandos Island Resort and Spa

Maledivy, Severní Atol Male

Strava All Inclusive - Dine Around, All inclusive, Bez stravy, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Bandos Island Resort
Bandos Island Resort and Spa
Hotel Bandos Island Resort
Hotel Bandos Island Resort & Spa
...
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 35 600 Kč

Dostupných: 4 560 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Ostatní

Resort se spoustou aktivit. Vhodný pro rodiny s dětmi!.
Transfer - rychloloď možnost příplatku na ALL INCLUSIVE skvělé šnorchlování a potápění na vlastním útesu velmi přátelská a uvolněná atmosféra vhodný pro rodiny s dětmi Wi-fi internet zdarma.
Resort se spoustou aktivit. Vhodný pro rodiny s dětmi!.
Http://www.bandosmaldives.com.
Poznámka: Za příplatek možnost ubytování v deluxe pokoji, vile či vodním bungalovu.

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře formou bufetu v Gallery Restaurant * lahvovou vodu ve všech restauracích a barech* čaj, kávu v Sand Baru, Sundowners Baru a Gallery Restaurantu* nealko nápoje a džusy v plechovce, točené pivo, lihoviny a likéry, víno  - Sand Bar, Sundowners Bar a Gallery Restaurant (prémiové značky a sekty za poplatek) * vybrané koktejly, sekt po skleničkách - Sand Bar a Sundowners Bar* odpolední kávu, čaj a drobné občerstvení v Sea Breeze Cafe (15.30 - 17.00)* windsurfing - max. 2 hod. na osobu a den* kanoe - max. 2 hod. na osobu a den* badminton, stolní tenis, billiard, squash* fitness, pára a sauna * lekce spinningu* tenis * 1x výlet na noční rybaření * 1x výlet na okolní ostrovy** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.

Popis

Resort byl otevřen v roce 1972 jako druhý hotelový resort na Maledivách, poté byl renovován v roce 2005. Jsou zde jedny z nejlepších potapěčských možností, domácí korálový útes je vhodným místem i pro šnorchlování, protože tu lze spatřit spoustu druhů ryb i malé vraky lodí. Pláže se nacházejí kolem celého ostrova. Ostrov je nádherně zelený a tak i na plážích zcela jistě naleznete stín. 19 classic pokojů, 84 standardních pokojů, 48 deluxe pokojů, 12 Garden vil, 49 Jacuzzi Beach vil, 1 Jacuzzi Pool vila a 2 vodní vily.
2 restaurace, 4 bary, bazén, SPA centrum, fitness, aerobic, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, šlapací kola, parasailing, wake-boarding, katamarány, kanoe, rybaření, tenis, volejbal, badminton, squash, stolní tenis, billiard, hrací automaty, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, lékařská klinika s dekompresní komorou, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma.

Ubytování

Classic pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/ TV, koupelna, sprcha, WC, sedací souprava, plážová lehátka. Možnost přistýlky ve vyšší kategorii pokojů.
Classic pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/ TV, koupelna, sprcha, WC, sedací souprava, plážová lehátka. Možnost přistýlky ve vyšší kategorii pokojů.

Poloha

7 km od letiště v Malé v blízkosti vyhlášených potápěčských lokalit.
North Male Atoll, vzdálenost od letiště 7 km - transfer rychlolodí 15 minut.
Délka cca 600 m, šířka cca 400 m.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat