Vyhledat zájezd

Baros Maldives

Maledivy, Severní Atol Male

Strava Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Jasno

Exotické zájezdy

Sport a zábava

Posilovna, potápění, windsurfing, velký malý i noční rybolov, stolní tenis, canoing, catamaran sailing, biliár, živá hudba, fakultativní výlety.

Ubytování

24 deluxe vil, 15 Baros vil s bazénem, 30 vodních vil, 1 Baros residence, vybavení pokojů zahrnuje: klimatizaci, příslušenství pro vaření kávy a čaje, telefon s mezinárodní předvolbou, CD a DVD přehrávač, iPod připojení, venkovní koupelnu, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, plazmová TV se satelitem a připojení na internet.

Stravování

Snídaně, za příplatek obědy a večeře.

Program

Pobytový zájezd na Maledivy Program pobytového zájezdu: 1. den : sraz 2 hodiny na letišti před plánovaným odletem, odbavení letu na trase Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt) - Maledivy 2. den : přílet na Maledivy, transfer z letiště do hotelu, ubytování, volný program. 3.den - 2 dny před návratem: pobyt na Maledivách, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. 1. den před návratem : snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odbavení odletu, let na trase Maledivy - Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt). Den návratu : přílet do Prahy (Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu) POBYT V ZAHRANIČÍ JE MOŽNÉ SI PRODLOUŽIT !!! NA VYŽÁDÁNÍ VÁM ZAJISTÍME TERMÍN ODLETU A DOBU POBYTU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Poloha

Hotel se nachází v Severním Malé atolu v části Baros. Jsou zde krásné písčité pláže, průzračná voda. Hotel je vzdálen 16 km což je 45 minut rychlolodí od letiště v Malé.

Popis

Recepce, 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bary, pokojový servis, připojení k internetu, TV místností, prádelna, směnárna, trezor, obchod se suvenýry, sauna, masáže, salon krásy. Písčitá s bílým pískem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maledivy v lokalitě Severní Atol Male nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat