Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Plážové vily Centara Ras Fushi Resort a Spa

Maledivy, Severní Atol Male

Strava All inclusive, Ultra All Inclusive, Ultra all inclusive
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Centara Ras Fushi Resort A Spa
Vilkový resort Centara Ras Fushi
Vilový komplex Centara Ras Fushi Resort a Spa
Počasí
29 °C - Bouřka
29 °C - Bouřka

Exotické zájezdy

Poloha

12 km od letiště v Malé v blízkosti vyhlášených potápěčských lokalit.
North Male Atoll, vzdálenost od letiště 12 km - transfer rychlolodí 20 minut.
Délka cca 250 m, šířka 120 m.

Popis

V pořadí druhý resort známého thajského hotelového řetězce, orientovaný pouze na dospělou klientelu, se otevřel v březnu 2013. Resort je vhodný především pro páry a díky velmi krátkému transferu i pro ty, kdo zde hodlají strávit jen krátkou dovolenou. 140 plážových a vodních vil.
4 restaurace, 3 bary, bazén s barem, SPA centrum, fitness, aerobic, potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření, boutique, Wi-fi internet zdarma.

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE, možnost přikoupení ALL INCLUSIVE Gold.ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře v Oceans Restaurantu (v ostatních restauracích možnost uplatnění kreditu 40 USD na osobu)* neomezenou konzumaci nealko, minerálních vod, vybraných značek vína, piva, alkoholických nápojů a koktejlů (11.00-24.00) ALL INCLUSIVE Gold navíc:* minibar (pivo, víno, nealko a minerálky, 2 druhy lihovin) doplňovaný 1x denně* možnost konzumace ve všech restauracích* možnost konzumace prémiových značek vína,m lihovin, piva a některých koktejlů a druhů kávy* šnorchlovací potřeby a nemotorizované vodní sporty* kredit ve výši 50 USD na pokoj a den na lázeňské procedury** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.

Ostatní

Fantastické potápěčské příležitosti! Resort jen pro dospělé!.
Transfer - rychloloď ALL INCLUSIVE v ceně resort jen pro dospělé ideální pro páry a novomanžele na líbánkách výborné podmínky pro šnorchlování a potápění držitel několika ocenění Wi-fi internet zdarma.
* NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE, PRO OSLAVY VÝROČÍ SVATBY - láhev sektu, čokoláda po příletu + romantická večeře při svíčkách (do 12 měsíců od svatby).** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.
Poznámka: Za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil. V resortu mohou být ubytovány děti starší 12 let.
Http://www.centarahotelsresorts.com.

Ubytování

Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, plážová lehátka se slunečníky.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maledivy v lokalitě Severní Atol Male nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat