Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Centara Ras Fushi Resort & Spa

Maledivy, Severní Atol Male

Strava All inclusive, Ultra All Inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 73 130 Kč

Dostupných: 12 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Popis

V pořadí druhý resort známého thajského hotelového řetězce, orientovaný pouze na dospělou klientelu, otevřený v březnu 2013. Resort je vhodný především pro páry a díky velmi krátkému transferu i pro ty, kdo zde hodlají strávit jen krátkou dovolenou. 140 plážových a vodních vil.
4 restaurace, 3 bary, bazén s barem, SPA centrum, fitness, aerobic, potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření, boutique, Wi-fi internet zdarma.

Ubytování

Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, plážová lehátka se slunečníky.
Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, plážová lehátka se slunečníky.

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE, možnost přikoupení ALL INCLUSIVE Gold.ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře v Oceans Restaurantu (v ostatních restauracích možnost uplatnění kreditu 40 USD na osobu)* neomezenou konzumaci nealko, minerálních vod, vybraných značek vína, piva, alkoholických nápojů a koktejlů (11.00-24.00) ALL INCLUSIVE Gold navíc:* minibar (pivo, víno, nealko a minerálky, 2 druhy lihovin) doplňovaný 1x denně* možnost konzumace ve všech restauracích* možnost konzumace prémiových značek vína,m lihovin, piva a některých koktejlů a druhů kávy* šnorchlovací potřeby a nemotorizované vodní sporty* kredit ve výši 50 USD na pokoj a den na lázeňské procedury** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.

Ostatní

Fantastické potápěčské příležitosti! Resort jen pro dospělé!.
Transfer - rychloloď ALL INCLUSIVE v ceně resort jen pro dospělé ideální pro páry a novomanžele na líbánkách výborné podmínky pro šnorchlování a potápění držitel několika ocenění Wi-fi internet zdarma.
Fantastické potápěčské příležitosti! Resort jen pro dospělé!.
* NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE, PRO OSLAVY VÝROČÍ SVATBY - láhev sektu, čokoláda po příletu + romantická večeře při svíčkách (do 12 měsíců od svatby).** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.
Http://www.centarahotelsresorts.com.
Poznámka: Za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil. V resortu mohou být ubytovány děti starší 12 let.

Poloha

12 km od letiště v Malé v blízkosti vyhlášených potápěčských lokalit.
North Male Atoll, vzdálenost od letiště 12 km - transfer rychlolodí 20 minut.
Délka cca 250 m, šířka 120 m.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat