Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Komplex Coco Palm Bodu Hithi

Maledivy, Severní Atol Male

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 13 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Vilový komplex Coco Bodu Hithi
Vily Coco Bodu Hithi
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 83 930 Kč

Dostupných: 471 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Popis

Krásné písčité pláže obklopují celý ostrov.
K vybavení rezortu patří několik úžasných restaurací a barů, ve kterých je u krásného výhledu možné vychutnat si podávaná jídla orientálních kuchyní, lázně nabízející masáže a procedury dle thajských, indonéských či indických tradic, centrum vodních sportů a potápění nebo tenisový kurt.

Stravování

Snídaně, za příplatek možnost polopenze nebo plné penze.

Poloha

Resort se nachází na soukromém ostrově Bodu Hithi, jenž je součástí severního Male atolu. Transfer z mezinárodního letiště zabere 40 minut plavby motorovým člunem.

Sport a zábava

Široké možnosti aktivit zahrnují vodní sporty jako je šnorchlování, windsurfing či plachtění, potápění, pro něž jsou v okolí vynikající podmínky, výlety, rybaření, jógu, tai-či, snídani, piknik či romantickou večeři na pláži, soukromé letní kino pod hvězdami nebo relaxaci v lázních.

Ostatní

Perfektní místo v úžasné lokalitě nabízí luxusní ubytování, výborné potápění a ideální podmínky pro strávení líbánek.

Ubytování

Tento nedávno otevřený luxusní resort na soukromém tropickém ostrově, který je součástí severního Male atolu, skrývá množství izolovaných pláží a jiných romantických zákoutí. Sněhobílé pláže obklopuje tyrkysové moře a pro hosty je přichystáno 100 výborně zařízených ostrovních a vodních vil, stejně jako několik restaurací a barů a množství nezapomenutelných aktivit včetně výborného potápění.
V resortu se nachází na 100 designerských vil a apartmá, v nichž se snoubí moderní a tropické vlivy a nabízí luxusní vybavení. Vodní vily o ploše 109 a 144 m2 sestávají s prostorného obývacího pokoje, který se otevírá na soukromou terasu s bazénem, lehátky a přímým přístupem k moři. Vše podtrhuje prostorná koupelna s velkou vanou a vnitřní a venkovní sprchou a dvojicí umyvadel. Ostrovní vily pokrývající neuvěřitelných 188 m2 disponují podobným rozvržením, navíc však ještě mají vlastní soukromou zahradu s bazénem, denní postelí a prostorem pro odpočinek a večeře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat