Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vily na vodě Gili Lankanfushi Maldives

Maledivy, Severní Atol Male

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Bouřka
31 °C - Bouřka
Cena za osobu od 123 340 Kč

Dostupných: 339 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Ostatní

Luxusně zpátky k přírodě! Ubytování ve stylu Robinsona Crusoe, pro „trosečníky“, pouze vodní vily, z nichž některé jsou dostupné jen exkluzivně vyhrazenými čluny!.
Transfer - rychloloď jen vodní vily úchvatná laguna vhodná pro šnorchlování inteligentně luxusní místo jednoduchá filosofie - No News No Shoes Wi-fi internet zdarma.
* NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE A OSLAVY VÝROČÍ SVATBY - celoročně - dort, romantická večeře pro 2 osoby a dárek od resortu (min. 4 noci), + výlet na delfíny (min. 5 nocí)** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.
Poznámka: Za příplatek možnost ubytování v Residenci, Crusoe Residenci či v Private Reserve.
Http://www.gili-lankanfushi.com.

Poloha

9 km od letiště v Malé v blízkosti vyhlášených potápěčských lokalit.
North Male Atoll, vzdálenost od letiště 9 km – transfer rychlolodí 20 minut.
Délka cca 650 m, šířka 240 m.

Popis

Resort otevřený v roce 2001 představuje novou formu v oblasti superluxusních letovisek. Nachází se v jedné z největších maledivských lagun. Nápadité vodní vilky jsou vystavěné v tradičním stylu z přírodních materiálů, ze dřeva, skla a kovu a nabízejí možnost slunění na střeše či přímo na terase umístěné nad mělkou lagunou. Z architektonického hlediska se zde snoubí rustikální styl s moderním, soukromí vilek je harmonicky propojeno s okolním mořem a oblohou. Všechny kategorie ubytování jsou maximálně přístupné přírodním vlivům - klimatizace je pouze v ložnici, zbývající části jsou v podstatě open air prostory. K dispozici klientům je Butler Service - tzv. Mr. Friday (Pátek). 29 Villa Suite, 8 Residencí, 7 Crusoe Residencí a 1 Private Reserve (poslední 2 kategorie ubytování jsou dostupné jen privátní lodí).
2 restaurace, bar, vinný sklep, Meera Spa, fitness, jóga, tai-chi, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, katamarány, kajaky, rybaření, tenis, volejbal, stolní tenis, boutique, Wi-fi internet zdarma, půjčovna CD/DVD..

Ubytování

Villa Suite - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, kávovar, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, open air koupelna, sprcha, WC, open air obývací část s jídelním koutem, sedací souprava, střešní terasa, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky. .

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze – vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat