Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Per Aquum Huvafen Fushi

Maledivy, Severní Atol Male

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 13 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Huvafen Fushi
Plážové vily Huvafen Fushi
Vilový komplex Huvafen Fushi
Počasí
30 °C - Jasno
30 °C - Jasno
Cena za osobu od 182 450 Kč

Dostupných: 78 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Resort se rozkládá na soukromém ostrovu, který je součástí severního Male atolu. Přesun z letiště zabere asi půlhodinu plavby motorovým člunem.

Popis

Krásná písčitá pláž obklopuje ostrov ze všech stran.
V resortu se nachází několik restaurací a barů připravující nápadité pokrmy z čerstvých surovin, vinný sklep, první podvodní lázně na světě nabízející masáže, další procedury či hodiny jógy, venkovní bazén se slanou vodou, fitness centrum, směnárna, prádelna, knihovna a DVD a CD půjčovna a centrum vodních sportů a potápění.

Sport a zábava

V resortu Per Aquum Huvafen Fushi není nic nemožné. Ať už se rozhodnete potápět se, povečeřet ve vile, či na pláži pod hvězdami, budete si chtít pronajmout si soukromou plachetnici, potápět se, uvolnit se v lázních nebo si jenom užívat těžko překonatelného luxusu svého bungalovu a krásy místa, ochotný personál vždy splní každé vaše přání.

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Jedná se o skutečně exklusivní ostrovní resort. Per Aquum Huvafen Fushi je od toho, aby uspokojil veškeré nároky i těch nejnáročnějších hostů.

Ubytování

Tento unikátní, přepychový resort leží na soukromém maledivském ostrově porostlém bujnou, zelenou vegetací a je obklopen krásnou lagunou, již má jen sám pro sebe. Každému z hostů nabízí personalizovaný servis s osobním asistentem, dokonalým pohodlím, moderním vybavením a širokými možnostmi aktivit dle osobních preferencí. Nechte se hýčkat v tomto tropickém ráji.
Hosté mají na výběr ze 43 luxusních a stylových bungalovů na pláži či nad vodou, které jsou všechny vybaveny veškerými moderními vymoženostmi včetně klimatizace. O rozměrech 125 až 160 m2 nabízí všechny dostatek soukromého prostoru k odpočinku. Plážové bungalovy hledí směrem k laguně, disponují terasou s přímým přístupem na pláž a lehátky a soukromým dvorem s vanou, sladkovodním bazénem a sprchou. Uvnitř najdeme stropní větrák, kávovar, minibar, telefon, bezpečnostní schránku, plasmovou televizi s DVD přehrávačem a moderní zvukový systém. Vodní bungalovy se mohou pochlubit podobnou výbavou jako ty plážové, přičemž ve 12 z nich můžeme nalézt skleněné podlahy pro pozorování mořského života.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat