Vyhledat zájezd

Hotel Meeru Island Resort & Spa

Maledivy, Severní Atol Male

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Meeru Island Resort and Spa
Hotel Meeru Island Resort and Spa
Hotelový komplex Meeru Island Resort
Meeru Island
...
Počasí
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 49 490 Kč

Dostupných: 156 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Dovolená a golf

Poloha

Domovem hotelového resortu Meeru Island Resort je nevelký ostrůvek Meerufenfushi (je přibližně 1200 metrů dlouhý a 400 metrů široký), který je součástí Severního Male Atolu. Pěšky jej lze obejít svižnou chůzí za hodinku. Je vzdálen cca 36 km od letiště, cesta trvá asi 55 minut člunem nebo 20 minut hydroplánem.

Sport a zábava

Resort svou polohou přímo vybízí k provozování celé řady vodních sportů. Součástí hotelového komplexu jsou lázně Duniye, kde si lze zvolit některé z léčebných kůr či masáží, hostům slouží také sauna či tělocvična, náruživí hráči golfu mohou trénovat na místní driving range.

Ubytování

Hotel Meeru Island Resort se nachází na jednom ze severovýchodních ostrůvků Severního Male Atolu, který nabízí hojnost bujné vegetace, přírodní krásy a který je obklopen lagunami s bělostným písčitým pobřežím. Nabízí velice luxusní hotelové služby a klienty jistě potěší nejen rozmanitá nabídka 5 skvělých restaurací, ale i možnost využít mnoha příležitostí ke sportovním aktivitám.
Resort má celkem 276 pokojů, mezi nimi zahradní pokoje, plážové vily, jacuzzi plážové vily, ubytování nad vodní hladinou, vodní vily s jacuzzi, ale i honeymoon suites. Všechny pokoje mají připojení na internet, telefon, SAT TV, trezor, mini bar, rychlovarnou konvici, fén, soukromou terasu, klimatizaci, sociální zařízení.

Popis

Písečná pláž kolem celého ostrova je běloskvoucí a dokresluje atmosféru tropického ráje na zemi. Především západní široké pláže jsou pak vhodné pro trénování a provozování vodních sportů.
5 výtečných restaurací a 6 barů nabízí svým hostům to nejlepší z maledivské a mezinárodní kuchyně každý den. Hotelový personál je připraven obsloužit Vás s úsměvem na tváři v kteroukoliv chvíli a rozhodně po Vás nebude vyžadovat abyste dodržovali "dress code". Mezi další aktivity, kterým se mohou hosté věnovat, patří potápění a šnorchlování (potápěčská škola), stolní tenis, tenis, fotbal, windsurfing, katamarány, kánoe, kajaky, vodní pólo, výlety, rybaření, noční programy (živá hudba, kulturní programy, závody krabů, barbecue na pláži), lázně.

Stravování

Plná penze.
Resort nabízí za příplatek program all inclusive nebo all inclusive plus.All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře (podávané v restauraci Farivalhu pro hosty ubytované na jižním konci ostrova a v restauraci Maalan pro hosty ze severní části resortu). Odpolední čaj se podává v kavárně Hungaanu a v baru Uthuru. Alkoholické a nealkoholické nápoje v restauracích a barech neomezeně. Součástí programu je i plavba Sunset Cruise, dále lekce šnorchlování, windsurfingu a golfu (vždy 30 min.), volné vstupy do fitness centra, na golfový driving range, tenisové, volejbalové, fotbalové a badmintonové hřiště, k použití volně stolní tenis, billiard, kulečník, šipky, surfy a kajaky.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat