Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Plážové vily Ozen by Atmosphere at Maadhoo

Maledivy, Severní Atol Male

Strava Ultra All inclusive
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
31 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy

Ostatní

Nejnovější exklusivní přírůstek společnosti Atmosphere, která má na Maledivách ještě další dva resorty. Resort s konceptem prémiového ALL INCLUSIVE – The Atmosphere INDULGENCE – vše v ceně! Skvělé propojení moderního designu a přírody – luxusní styl v celé své kráse! Slevy pro děti do 15 let!.
Transfer – rychloloď vše v ceně – The Atmosphere INDULGENCE podmořská restaurace M6m bez povinného příplatku na vánoční a silvestrovskou galavečeři slevy pro děti do 15 let luxusní Spa Wi-fi internet zdarma.
* NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE - romanticky vyzdobený pokoj 1x za pobyt, láhev sektu a kanapky, košík exotického ovoce, malý dort, koktejl při západu slunce a kanapky 1x za pobyt, romantická večeře při svíčkách, sunset cruise s lahví šampaňského na tradiční dhoni (min. pobyt 7 nocí)** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.
Poznámka: Za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.
Http://ozen-maadhoo.com/.

Popis

Luxusní resort nově otevřený v červenci 2016 se nachází na ostrůvku Maadhoo a kromě jiného se pyšní také první podvodní restaurací M6m pod mořskou hladinou v Male Atollu. Plážové i vodní vily jsou nápaditě zařízené v teplých zemitých odstínech a svěžích barvách. 90 luxusních velmi prostorných vil sedmi kategorií, některé s privátním bazénem.
6 restaurací a barů, z toho jedna podmořská, bazén, SPA centrum, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarány, rybaření, boutique, Wi-fi internet zdarma.

Ubytování

Earth Villa Beach-Front Bliss - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, prostorná open air koupelna, sprcha, WC, terasa s posezením, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky. .

Stravování

Formou The Atmosphere INDULGENCE – prémiové ALL INCLUSIVE: * přepychové snídaně se šampaňským v restauraci The Palms * obědy formou lehkých jídel a snacků * večeře v jedné ze 4 restaurací * výběr z prémiových druhů šampaňského, whiskey 15-18 let staré, z mezinárodních druhů piva, z obrovského množství lihovin a likérů * široký výběr z 80 druhů prémiových vín z celého světa * neomezené množství koktejlů, mocktailů, nápojů, džusů, nealko, minerálních vod, výběr čajů a kávy * fitness a spousta dalších aktivit * 1x výlet dle výběru na osobu a pobyt * 1x rybaření při západu slunce * dětský klub * nemotorizované vodní sporty - windsurfing, katamarány, kanoe, stand-up, paddle board * neomezené šnorchlovací výlety (2x denně 10:00, 15:00) - 6 šnorchlovacích lokalit v okolí * šnorchlovací potřeby * odpolední snack * 1x za pobyt veřeře v podmořské restauraci M6m (min.pobyt 4 noci) * minibar (pivo, víno, nealko, snacks) - doplňován 2x denně * 2x 60-minutová masáž na osobu a pobyt (6-8 nocí pobytu) * 2 ponory pro potápěče (PADI certifikát podmínkou, 6-8 nocí pobytu) ** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.

Poloha

35 km od letiště v Malé v blízkosti skvělých potápěčských lokalit.
South Male Atoll, vzdálenost od letiště 35 km – transfer rychlolodí 35 minut.
Délka cca 900 m, šířka cca 80 m.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maledivy v lokalitě Severní Atol Male nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat