Vyhledat zájezd

Hotel Paradise Island Resort & Spa

Maledivy, Severní Atol Male

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Paradise Island
Hotel Paradise Island
Hotel Paradise Island Resort
Hotel Paradise Island Resort and Spa
...
Počasí
30 °C - Jasno
Cena za osobu od 36 990 Kč

Dostupných: 8 726 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Ostatní

Splní vám sen o pohádkové dovolené na malebném ostrůvku obklopeným azurově modrým mořem, perlově bílými plážemi a tropickou vegetací. Na místě, které je právem nazýváno rájem, můžete relaxovat pod palmami, plavat, šnorchlovat, potápět se, objevovat pestrý podmořský život. Pokud váš sen o ráji představuje tropický ostrov se stíny palem, bílými písčitými plážemi a brilantní tyrkysovou vodou, pak jsou pro vás Maledivy ideální destinací. Hlavní atrakcí Malediv je jedinečné potápění, které zde provozuje asi 60 % všech turistů. Je zde mnoho potápěčských center, většina z nich je dosažitelná přímo z vašeho resortu. Dalším populárním sportem je windsurfing, sailing, parasailing, vodní lyžování. Oblíbené je také rybaření na palubě typické lodi dhoni. Poznámka: Superior Beach Bungalov / transfer lodí / Svatební cesty: zdarma mísa ovoce, láhev vína Poznámka:.

Poloha

5* hotel s místním názvem Lankanfinolhu. Hotel je otevřený od roku 1994 a nachází se v oblasti Severního Male Atolu, cca 10 km od letiště.

Popis

Restaurace včetně italské a japonské kuchyně, kavárna otevřená non stop, hlavní restaurace, bary, programy – maledivská noc, grilování na pláži, vegetariánská kuchyně, sporty (basketbal, volejbal, stolní tenis), konferenční prostory, internet, sauna, masáže, bazén, dětský bazén, vířivka.

Ubytování

Plážové superior pokoje s klimatizací, větrákem, sat TV, mini barem, terasou, fénem, sociálním zařízením.

Stravování

Polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat