Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sheraton Maldives Full Moon Resort

Maledivy, Severní Atol Male

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 13 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Sheraton Maldives Full Moon Resort and Spa
Pokoje Sheraton Maldives Full Moon Resort and Spa
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 57 930 Kč

Dostupných: 132 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená

Poloha

Unikátní ostrov Full Moon Maldives uprostřed korálové laguny s průzračně modrou vodou a plážemi, které Vás nadchnou, se nachází v jižní části North Male atolu. Je to bezpečný ráj pro dovolenou všech generací. Je vzdálen šest kilometrů od letiště.

Popis

Bílá písčitá u hotelu.
Hlavní restaurace The Full Moon Restaurant servírující snídaně, obědy i večeře; The Sand Coast Café, která nabízí velký výběr lehkých jídel, od malých svačinek po večeře – k dispozici je v této restauraci i servis na pokoj; restaurace Casaluna (mezinárodní kuchyně); unikátní restaurace Sawasdee servírující thajské a exotické speciality; dále Anchorage Bar (alko i nealko nápoje, svačiny, pizzy; hudební večery); Atoll Grill nabízí chutné grilované pokrmy, dary moře i lehké saláty; Pool Bar; The Drifters Bar (karaoke večery). Dále se v rezortu nachází butik Hibiscus, lázně, business centrum s internetem, lékařské centrum, prádelna či recepce.

Sport a zábava

Hotel pořádá zajímavé výlety do okolních oblastí, např. prozkoumávání okolních ostrůvků, návštěvu hlavního města Male, rybaření v ranních či večerních hodinách, objevování podmořského světa na lodi s proskleným dnem, rybaření, šnorchlování na neobydleném ostrově či na útesu nebo také romantické rybaření při západu slunce. Dále si užijete zábavu na hotelové diskotéce, na karaoke nebo také při vystoupeních místních muzikantů. V resortu se nachází také tenisový kurt, sportovní centrum (plavecký bazén, Jacuzzi, fitness centrum, centrum vodních sportů (windsurfing, jízda na katamaránu či kánojích), lázně.

Ubytování

Nově zrekonstruovaný pětihvězdičkový resort Full Moon je jedním z nejžádanějších a nejluxusnějších míst na Maledivách. Perfektní servis, rozmanité služby, přátelský a vysoce profesionální personál Vám dovolí užít si dovolenou naplno.
Hotel nabízí ubytování v 156 pokojích různých kategorií (1 vodní apartmán, 4 vodní vily, 52 vodních bungalovů, 55 bungalovů na pláži a 44 deluxe pokojů).

Stravování

Polopenze. Za příplatek možnost plné penze nebo all inclusive.

Ostatní

Luxusní hotel s velmi příjemnou atmosférou nacházející se v tropickém ráji.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat