Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Dolmen Resort

Malta, Qawra

Strava All inclusive, Polopenze, Polopenze plus, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Apartmány Dolmen Resort & Spa
Dolmen Resort & Spa
Dolmen Resort Hotel
Hotel Dolmen
...
Počasí
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 7 168 Kč

Dostupných: 6 037 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Od centra - 150 m od Qawra, v docházkové vzdálenosti (pro urychlení lze využít místní autobus) centra, Bugibba a St Paul, od pláže - 150 m na molo přístup podchodem, vstup do moře po žebříku.

Popis

Komplex patří mezi jeden z nejkrásnějších a nejlepších v této oblasti, Komplex patří mezi jeden z nejkrásnějších a nejlepších v této oblasti, především díky skvělé poloze, výbornému jídlu a poskytovaným službám. Velkou zajímavostí a chloubou hotelu je pozůstatek megalitické stavby dolmenu ze 3. století př. n. l., který se nachází v zahradě a stal se znakem hotelu.Hotel, tvořen 446 pokoji, se nachází v první řad+ od moře a jen pár kroků od různých obchodů, barů a restaurací. Samotné centrum s historickým náměstíčkem, které ožívá ve večerních hodinách, je vzdáleno cca 7 minut chůze. Krásná pobřežní promenáda ideální k procházkám je jen přes ulici.Výhodou hotelu je podchod na molo s přístupem do moře (po žebřících), nemusíte tedy přecházet ulici a opouštět hotelový areál.

Recepce, restaurace, bar, bar u bazénu,kavárna, lobby, připojení na internet, casino, konferenční centrum, výtahy, udržovaná zahrada.

Sport a zábava

2 venkovní bazény, bazén pro děti, fitness centrum, vnitřní bazén s vířivkou, sauna, centrum Myoka SPA – za poplatek, plážový klub,vodní sporty a potápění – za poplatek.

Ubytování

Příslušenství, fén, TV, klimatizace, telefon, trezor, minibar, set na přípravu teplých nápojů, balkonNa vyžádání za příplatek možnost pokoje s výhledem na moře nebo prostornějších pokojů superior a suite.

Stravování

Snídaně

Ostatní

V blízkosti pláže * pro rodiny s dětmi * sportovní vyžití.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat