Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Boucaniers Creek

Martinik, Sainte Luce

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Oblačno
32 °C - Oblačno
Cena za osobu od 84 490 Kč

Dostupných: 31 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

Boucaniers Creek ****, Sainte Anne: 2 restaurace, 2 bary, bazén s výhledem na moře, fitness centrum, spa centrum.1 km dlouhá pláž se zlatavým pískem.

Sport a zábava

Boucaniers Creek ****, Sainte Anne: Denní a večerní animační programy, tenis, aquaaerobik, šnorchlování, windsurfing, basketbal, plážový volejbal, fotbal, jízda na kajaku; za poplatek vodní lyžování, jízda na vodním skútru, potápění, rybolov na otevřeném moři.

Poloha

Boucaniers Creek ****, Sainte Anne: Oblíbený hotel řetězce Club Med se 292 pokoji, ležící na jihozápadním pobřeží ostrova Martinik. Hotel v kreolském stylu tvořený dvou až třípatrovými budovami bez výtahu leží v udržované tropické zahradě na výspě omývané Karibským mořem. Vzdálenost od letiště Fort de France 45 km.

Ubytování

Boucaniers Creek ****, Sainte Anne: Koupelna s vanou a sprchou, vysoušeč vlasů, WC, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady nebo na bazén či moře, telefon, trezor, TV, klimatizace, minibar.

Stravování

Boucaniers Creek ****, Sainte Anne: All Inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 11:00-23:00.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat