Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Pagerie

Martinik, Trois Ilets

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Možnost deště
30 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 56 490 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená Dovolená a golf

Sport a zábava

Hotel Pagerie ***, Trois Ilets: Velký bazén s lehátky a hřištěm na vodní pólo, půjčovny sportovních potřeb, půjčovna lodí vedle hotelu, golfové hřiště s 18 jamkami 5 min. jízdy od hotelu; restaurace, bary a kasino v těsné blízkosti hotelu.

Ubytování

Hotel Pagerie ***, Trois Ilets: Koupelna s WC, TV, klimatizace, telefon, lednička, balkón nebo terasa.Možnost ubytování 3 osob na pokoji.

Stravování

Hotel Pagerie ***, Trois Ilets: Snídaně formou bufetu.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně, od bavení 1,5 hodiny před pláno va ným odletem. Přílet do hlavního města Fort de France, uvítání na letišti a transfer do hotelu dle výběru.

Den 2: MARTINIK: Snídaně. Volno na koupání, opalo vání, vodní sporty. Pobyt na tomto 70 km dlouhém a více než 10 km širokém ostrově. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů místních cestovních kanceláří. Při návštěvě Martiniku určitě nezapo meň - te navštívit botanickou zahradu Jardin de Balata, bývalé hlavní město Saint Pierre, jež bylo zničeno výbu chem sopky Montagne Pele. Rovněž navštivte Josefininy lázně - kde se místní rodačka Josefina, později manželka Napoleona, koupala v laguně. A nezapomeňte navštívit některou z rumových vý roben, kde Vám ukážou výrobu ru mu, který také samozřejmě ochut náte. Rovněž doporučujeme některý z populárních lodních výletů na pla chetnicích nebo katamaránu s mož ností šnorchlování. Vzhledem k vel mi dobré úrovni silnic rovněž dopo ru čujeme pronájem auta k individuál nímu prozkou má ní krás ostrova.

Den 8: MARTINIK - PRAHA: Volno na koupání a opa lo vání. Odpoledne trans fer na letiště v Fort de France a odlet zpět do Prahy.

Den 9: PŘÍLET DO PRAHY: Přílet na letiště Praha - Ruzyně

Poloha

Hotel Pagerie ***, Trois Ilets: Oblíbený hotel vhodný pro milovníky rušnější dovolené se nachází přímo v centru Pointe du Bout v Trois Islets, cca 25 km od letiště.

Popis

Hotel Pagerie ***, Trois Ilets: Prostorná recepce, v atriu je velký bazén, bar a oblíbená restaurace Hibiscus; další restaurace, bary, turistické centrum, půjčovny automobilů a Marina s půjčovnou lodí v nejbližším okolí.Veřejná písečná pláž Anse Mitan cca 300 metrů od hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat