Vyhledat zájezd

Hotel Maritim Balaclava

Mauritius, Balaclava, Turtle Bay

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Maritim
Hotel Maritim
Hotel Maritim Resort & Spa
Hotel Maritim Resort & Spa
...
Počasí
27 °C - Jasno
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 40 190 Kč

Dostupných: 6 292 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Dovolená a golf

Popis

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 další restaurace, bar, lounge, wellness centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, konferenční prostory, možnost připojení k internetu a další. Tropická písčitá pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava

Pro klienty, preferující aktivnější dovolenou, je zde golf, fitness centrum, možnost jízdy na koni, široká nabídka vodních sportů na pláži- vodní lyže, windsurfing, šnorchlování, loď s proskleným dnem, šlapadla, kánoje, stolní tenis, jóga, fotbal, volejbal, vodní gymnastika a 3 tenisové kurty. Využít také můžete některého z nabízených fakultativních výletů.

Ubytování

V hotelu je celkem 190 pokojů, 97 Privilege Rooms (od 40 m2), 75 Prestige rooms ( 58 m2), 18 suit (od 80 m2). K vybavení každého pokoje patří Koupelna, WC, fén, trezor, klimatizace, televize, telefon a minibar. Nabídku nadstandardního ubytování rádi zpracujeme na vyžádání.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze, za příplatek all inclusive.

Poloha

Hotel Maritim je luxusní hotel nejvyšších mezinárodních standardů, umístěný v Bacalavě, v Turtle Bay. Hned u hotelu se nachází tropická pláž se světlým pískem. Vzdálenost hotelu od letiště činí cca 60 kiloemtrů. Hotel prošel poslední kompletní renovací v roce 2009.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius. 2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program. 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně). Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat