Vyhledat zájezd

Hotel Tamassa By Lux

Mauritius, Bel Ombre

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Tamassa
Tamassa-An All Inclusive Resort
Počasí
28 °C - Možnost bouřky
28 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 38 250 Kč

Dostupných: 2 490 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Resort se nachází v jižná části ostrova Mauritius, hotel obklopuje palmový háj, tropická zahrada a moře. Tamassa je vzdálena od letiště 50 km což představuje cca 50 minut jízdy.

Popis

Recepce, wifi na recepci,2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, 3 bazény, lázně, masáže, salon krásy, sauna, internetový koutek, business centrum, dětský koutek, diskotéka. Písčitá u hotelu.

Sport a zábava

Animační programy, posilovna, plážový volejbal, stolní tenis, 2 tenisové kurty, vodní sporty na pláži: kanoe, šlapadla, windsurfing. Golfové hřiště kousek od hotelu, rybaření, výlety.

Ubytování

Klimatizace, stropní ventilátor, koupelna s WC, fén, LCD televize, telefon, minibar, trezor, varná konvice, balkon nebo terasa s výhledem na moře. Na pokoje je možno ubytovat se 2mi dospělými 2 děti ve věku 0-12 let.

Stravování

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické nápoji a alkoholické nápoje místní výroby.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius. 2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program. 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně). Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat