Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Constance Le Prince Maurice

Mauritius, Belle Mare

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Constance Prince Maurice
Cena za osobu od 59 620 Kč

Dostupných: 2 314 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius. 2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program. 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně). Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Stravování

Snídaně za příplatek polopenze.

Sport a zábava

Animační programy pro dosplé i děti, kurzy jogy, osobní trenér, posilovna, tenisové kurty, půjčovna kol, putting green, vodní sporty na pláži, šnorchlování, výlety, potápění, golfové hřiště v blízkosti hotelu.

Poloha

Hotel Constance Le Prince Maurice má 89 suite, obklopuje ho tropická zahrada, laguna a pláž s bílým pískem. Constance Le Prince Maurice je vzdálené cca 52 km od mezinárodního letiště na Mauritiu, což představuje cca hodinu jízdy.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, trezor, Wi-Fi zdarma, minibar, terasa nebo balkónem s výhledem na lagunu nebo moře.

Popis

Recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 3 bary, vinárna, bazén, dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub, hlídání dětí na vyžádání, lázně, masáže, business centrum, WiFi ve veřejných prostorech zdarma, knihovna, obchody, kadeřnictví, směnárna, prádelna a čístírna (za poplatek).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat