Vyhledat zájezd

Hotel Constance Le Prince Maurice

Mauritius, Belle Mare

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Oblačno
27 °C - Oblačno
Cena za osobu od 56 690 Kč

Dostupných: 1 408 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf

Sport a zábava

Constance Le Prince Maurice má pro své hosty nepřeberné množství aktivit a možností. Od hry golfu na jednom ze dvou 18ti jamkových hřišť, přes širokou nabídku vodních aktivit jako je šnorchlování, windsurfing, kayaking či vodní lyžování nebo odpočinek tělu i duši v hotelových lázních až po poznávání krás ostrova na kole, autem či helikoptérou.

Ubytování

Na východním pobřeží ostrova Mauritius se nalézá jeden z nejkrásnějších hotelových resortů v Indickém oceánu, Constance Le Prince Maurice. Hotel, kde zapomenete na své všední starosti a budete si užívat krásné písčité pláže, vybranou kuchyni, šestihvězdičkový servis a dokonalé podnebí.
Hotel nabízí ubytování na nejvyšší možné úrovni v různých typech suit a vil. Mezi základní vybavení patří klimatizace, TV/SAT, wi-fi, minibar, trezor, telefon, Apple Mac Mini, vlastní výběr polštářů z tzv. polštářového menu, kompletní set pro přípravu kávy a čaje. Prostorná koupelna s vysoušečem vlasů a balkon či terasa.

Stravování

Snídaně. Možnost polopenze.

Poloha

Hotel Constance Le Prince Maurice se nachází na východním pobřeží ostrova v oblasti Poste de Flacq. Hlavní město Port Louis je vzdáleno 35 km a mezinárodní letiště 52 km.

Popis

Resort leží přímo na soukromé písčité pláži, jenž je omývána Indickým oceánem.
Hotel nabízí svým hostům ubytování v 64 junior suitách, 12 rodinných suitách, 12 vilách a v luxusním knížecím apartmá, tři vybrané restaurace, které nabízejí speciality ostrova, asijskou i mezinárodní kuchyni, tři bary a vinný sklep, dvě 18ti jamková golfová hřiště, luxusní spa s širokou nabídkou procedur, posilovnu s cardio zónou, dětský klub, dva tenisové kurty, dva venkovní bazény a půjčovnu bicyklů a vybavení pro vodní sporty jako například mořské kajaky, vybavení pro šnorchlování, vodní lyže, šlapadla, windsurfy nebo loď se skleněným dnem. V resortu se dále nachází několik obchodů, plně vybavený konferenční sál pro 16 osob, helipad, půjčovna aut a mnoho dalšího.
Pro děti věku od 4 do 11 let je k dispozici dětský klub s bohatým animačním programem, dětským bazénem a herní místností.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat