Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel One & Only Le Saint Géran

Mauritius, Belle Mare

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 88 780 Kč

Dostupných: 116 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf

Poloha

Nachází se na pozemku o rozloze 60 akrů na východním pobřeží ostrova Mauricius na poloostrově Belle Mare asi hodinu od letiště a 40 minut od hlavního města Port Louis.

Popis

Míli dlouhá s bílým pískem.
Tři restaurace (mezinárodní speciality, indická a mauricijská kuchyně), 4 bary, lázně One & Only nabízející řdu léčebných, zkrášlujících a relaxačních procedur (masáže, zábaly, aromaterapie atd.), pořádání svateb (na pláži či v zahradě s výhledem na soukromou lagunu), možnost zakoupení svatebního balíčku; pořádání svatebních cest; konferenční sál pro 80 lidí či menší sál pro 12 lidí s potřebným audiovisuálním vybavení a knihovnou s přístupem na internet.
Dětský klub pro děti od 3 do 11 let zdarma nabízí řadu aktivit a zábavný program pro Vaše děti. Možnost služby hlídání dětí za příplatek. Dále se v hotelu nachází i klub pro teenagery od 12 do 17 let (sporty, výlety, exkurze, diskotéky).

Sport a zábava

Lázně One & Only Spa (8 masážních pokojů, hydromasáže, sauna, bazénky, obchod); fitness centrum, kadeřnictví, manikúra, pedikúra; vodní sporty (kajaky, plachtění, šlapadla, windsurfing, aquaaerobik, výlety na člunech se skleněným dnem a výlety za šnorchlováním, za poplatek potápění, rybaření, kitesurfing, jízda na katamaránu, vodní lyžování a wakeboarding); golfové hřiště, pět tenisových kurtů, plážový volejbal, badminton, kriket, stolní tenis a cyklistika. Dále můžete navštívit botanickou zahradu Ramgoolam o rozloze 37 hektarů či továrnu na výrobu cukru, dále tzv. Chamarel jinak známý jako „země sedmi barev“ a nedaleký vodopád.

Ubytování

Hotel One & Only Le Saint Géran se rozkládá na soukromém poloostrově na východním pobřeží ostrova Mauricius a je obklopen přes míli dlouhou písčitou pláží. Všechny pokoje mají z teras či balkonů výhled na Indický oceán. Odpočinout si můžete také na více než 60 akrech tropických zahrad. Pro milovníky aktivní dovolené je k dispozici mimo jiné i golfové hřiště s golfovou akademií.
Hotel nabízí ubytování v 166 suitách a jedné vile s výhledem na oceán či tropickou zahradu ze soukromé terasy. Jejich koupelny jsou velice prostorné a jsou vybaveny kaskádovými sprchami. Součástí servisu je 24 hodinový servis domovníka, koktajl při příjezdu, každý den čerstvé ovoce a dvakrát denně servis služebné. V každé suitě najdete satelitní televizi, DVD/CD přehrávač, prostornou vanu, nezamlžující se zrcadla, výběr z několika druhů polštářů, exotické soli do koupele, výběr z županů a fén.

Stravování

Snídaně. Za příplatek možnost polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat