Vyhledat zájezd

Pokoje Long Beach Golf & Spa Resort

Mauritius, Belle Mare

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Long Beach
Hotel Long Beach Belle Mare
Komplex Long Beach
Long Beach
Počasí
27 °C - Možnost deště
27 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 46 990 Kč

Dostupných: 1 870 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Cca 60 minut jízdy z letiště přímo u nádherné dlouhé a široké písečné pláže v blízkosti golfového hřiště.
Východní pobřeží ostrova, leží na krásném zeleném poloostrově Belle Mare u 1300 m dlouhé a 40 m široké bělostně písečné pláže s křišťálově průzračnou lagunou nabízející vhodné podmínky pro šnorchlování mezi vzácnými korálovými útvary. Vzdálenost od letiště cca 60 minut jízdy, od hl. města Port louis cca 40 minut jízdy. Klienti mají také možnost volného vstupu do blízkého golfového klubu Ile aux Cerfs Golf Course vč. transferu zdarma.

Popis

116 standardních, 108 superior beach front a 29 rodinných pokojů a 2 deluxe beachfront suite – všechny rozmístěné do 3 půlměsíců s výhledem na moře. Klimatizace, 5 restaurací, 2 bary, diskotéka, 3 bazény (jeden teplotně regulovaný), dětský bazén, Equa Spa, fitness, aerobic, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, šlapací kola, parasailing, vodní lyže, kajaky, katamarány, kanoe, rybaření, tenis, vodní pólo, fotbal, golf, trasy pro jogging, cyklistiku a bruslení, lezecká stěna, hrací automaty, zábavní programy, nákupní náměstí Piazza, dětský klub, teens club, internetová kavárna, business centrum, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, shuttle na golfové hřiště.

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo ALL INCLUSIVE. Od 1.11.2016 polopenze, možnost dokoupení plné penze nebo ALL INCLUSIVE. .

Ostatní

Unikátní moderní resort společnosti Sun Resorts v tropické zeleni, jehož koncept je zaměřen na kombinaci uvolněného plážového stylu a městského centra s restauracemi, bary a obchůdky na náměstíčku Piazza!.
Možnost příplatku na ALL INCLUSIVE slevy pro novomanžele - 15-25% sleva na osobu pro golfisty - green fee v ceně všechny pokoje s výhledem na moře slevy pro děti do 18 let možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči Wi-fi internet zdarma.
Poznámka: Za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů či suite.
Http://www.longbeachmauritius.com.

Ubytování

Superior pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, 42´´ SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, iPod přípojka, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, výhled na moře, sedací souprava. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat