Vyhledat zájezd

Hotel Beachcomber Shandrani

Mauritius, Blue Bay

Strava All inclusive, Polopenze, Serenity all inclusive, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Beachcomber Shandrani Resort & Spa
Hotel Shandrani
Hotel Shandrani Resort & Spa
Hotelový komplex Shandrani
...
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 39 690 Kč

Dostupných: 3 507 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

Písčitá přímo před hotelem.
4 restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, bazény, sauna, fitness centrum, tenisové kurty, lázně, masáže, jachetní přístav se školou plachtění, potápěčské centrum, 9-ti jamkové golfové hřiště (par 30), které je pro hotelové hosty zdarma, turistické centrum, diskotéka, obchůdky atd.
Dětský klub Marlin, dětská pečovatelka.

Sport a zábava

4 restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, bazény, sauna, fitness centrum, tenisové kurty, lázně, masáže, jachetní přístav se školou plachtění, potápěčské centrum, 9-ti jamkové golfové hřiště (par 30), které je pro hotelové hosty zdarma, turistické centrum, diskotéka, obchůdky atd. Dále je zde možné provozovat stolní tenis, petanque, vodní sporty (vodní lyžování, windsurfing, kite-surfing atd.) a spoustu dalších aktivit.

Poloha

Jihovýchodní část ostrova - Plaisance, asi 15 minut jízdy od městečka Mahébourg.

Ubytování

Hotel se nachází v jihovýchodní části ostrova – jeho přírodní rezervaci. Jedná se o luxusní komplex, který uspokojí náročné a aktivní klienty a je umístěn ve velké tropické zahradě. Nachází se na poloostrově a tímto je velmi atraktivní díky 3 různým typům pláží. Je zde otevřené moře, laguna a záliv s pláží.
Klimatizace, koupelna s WC, vanou a vysoušečem vlasů, kávovar, minibar, trezor, televize, telefon, buď prostorný balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Stravování

All inclusive.
Fantastický Serenitý plus program zahrnuje prakticky veškerou stravu a všechny aktivity, které můžete v resortu provozovat. Jedná se o stravování v 5-ti hotelových restauracích - hlavní bufetová restaurace Le Grand Port, menší romantická restaurace Le Sirius, italská Porto Vecchio a restaurace zaměřená na dary moře Le Boucanier a konečně thajská restaurace. Kromě snídaní, obědů a večeří jsou zahrnuty snacky a palačinky od 15 do 17 hod., premiérové nápoje jako například pravé šampaňské značky Henriot (rozlévané po sklenicích), vybrané vína (Francie, JAR, Austrálie atd..), lokální i importované alkoholické i nealkoholické nápoje, točené i lahvové pivo. Navíc na pokoji pivo, víno a nealko nápoje z minibaru (doplňují se 1x denně). Dále 1x 45-ti minutovou masáž na osobu a pobyt (další možno přiobjednat za poplatek), vodní lyžování, windsurfing, jízdu na kajaku, na lodi s proskleným dnem, aqua-gymnastiku a šnorchlování (lodě vyjíždí 2x denně). Z dalších sportů je to golf (9-ti jamkové hřiště), posilovna, sauna, tenis, volejbal, zapůjčení kol, aerobik atd....Pro děti od 3-12 let dětský klub Bob Marlin. Denně večerní program-hudba, tanec, představení apod.

Ostatní

Pokud chcete mít opravdu naprosto pohodovou dovolenou a zcela vše v ceně, je Shandrani skvělá volba na výborné úrovni. luxusní resort s vynikajícím servisem (jídlo, výběr vína a nápojů v ceně...) vhodný pro rodiny s dětmi i pro ty, kdo upřednostňují aktivní dovolenou (golf, vodní sporty, šnorchlování), lázně. V hotelu se stále něco děje, připravují se různé programy, velmi vhodné i pro skupiny, naše CK již organizovala v tomto hotelu i skupiny přes 100 osob.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat