Vyhledat zájezd

Hotel La Pirogue

Mauritius, Flic en Flac

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
La Pirogue Sun Resorts
Počasí
31 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 60 890 Kč

Dostupných: 624 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

V resortu přímo u bazénu se nachází restaurace Thatches, která servíruje originální snídaně formou bufetů a večeře místní, čínské a indické kuchyně. Dále v resortu najdete další restauraci specializující se na plody moře, originální thajskou restauraci, stylový bar a plážový bar. Pro relaxaci využijte služeb místních lázní, ve kterých najdete masážní místnosti pro jednotlivce i pár, hammam, kadeřnictví atd. Pro sportovní nadšence je k dispozici fitness centrum, tenisový kurt se službami trenéra či golfové hřiště v hotelu Le Touessrok a Tamarina. Nádherná bílá písčitá u hotelu.

Sport a zábava

Jízda na kajaku, windsurfing, plachtění, vodní lyžování, šnorchlování, rybaření, potápění, výlety na člunech či za delfíny. Zacvičit si můžete na lekcích aerobiku, aquagymnastiku, strechingu, stepu či v místním fitness centru. Hotel je pravým rájem pro děti, neboť se jim o program během dovolené postarají profesionálové v dětském klubu. Ten je vhodný pro děti od 2 - 11 let, pro děti mladší od 2 do 4 let je vyžadován doprovod rodičů. Pro děti je připravována řada zábavných aktivit (sbírání mušlí, soutěže, základy vodních sportů atd. ). Za poplatek je k dispozici i služba hlídání dětí.

Ubytování

Pokoje jsou jednoduše ale velice příjemně zařízeny. Využívají přírodních barevných tónů pro dokreslení relaxační atmosféry a jsou zařízené stylovým asijským nábytekm. Odpočívat můžete také na soukromých terasách s krásným výhledem na oceán. K dispozici je 200 standartních pokojů o rozloze 25 m2, jejichž součástí je také prostorná koupelna.

Poloha

Hotel se nachází v oblasti Flic en Flac na Mauriciu. Oblast Flic and Flac má krásné pláže a jsou zde i možnosti nočního života, barů, nakupování, procházek. Transfer z mezinárodního letiště trvá cca 50 minut jízdy.

Stravování

Snídaně, za příplatek polopenze, plná penze nebo all inclusive.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius. 2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program. 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně). Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat