Vyhledat zájezd

Hotel Beachcomber Le Mauricia

Mauritius, Grand Baie

Strava All inclusive, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Beachcomber Le Mauricia
Beachcomber Le Mauricia Resort
Hotel Le Mauricia
Hotel Le Mauritia
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 34 810 Kč

Dostupných: 3 478 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Stravování

Snídaně. Možnost příplatku za polopenzi či all inclusive.

Poloha

V centru oblasti Grand Baie na severním výběžku ostrova Mauricius.

Popis

Bílá písčitá u hotelu.
Restaurace a bar se nachází vedle dvou infinity bazénů a nabízí úchvatný výhled na pláž a záliv (dvě restaurace pro pět set a sto lidí a bar). Užít si také můžete místní kapely od pondělí do soboty a tématických show. V komplexu se nachází také klub a welness centrum. K dispozici je klimatizovaný konferenční sál s potřebným audiovisuálním vybavením.
Bob Marlin Miniklub pro děti od 3 do 12 let (lekce tenisu a vodního lyžování, soutěže v kreslení, hry v bazénu, vyrábění suvenýrů), zdarma; služba hlídání dětí za poplatek.

Sport a zábava

Vodní sporty v úchvatné laguně Grand Baie (windsurfing, vodní lyžování, plachtění, kajaky, šlapadla, čluny se skleněným dnem, katamarány, rybaření na otevřeném moři, šnorchlování a potápění); tenis, volejbal, cyklistika, tělocvična, lekce aerobiku; biliár; tématické show (živá hudba, party); welness centrum (tři masážní pokoje, sauna, hammam, hydromasážní pokoj), sál na aerobika a body-building.

Ubytování

Elegantní resort Le Mauricia byl zrekonstruován v roce 2007, čímž se stal jedním z nejlepších čtyřhvězdičkových resortů na Mauriciu. K jeho úspěchu přispívá dynamický přívětivý personál a moderní ubytování různých kategorií. Resort se také nachází nedaleko živé pulsující vesničky Grand Baie, ve které najdete řadu restaurací, barů, diskoték a butiků.
Le Mauricia nabízí ubytování v 237 pokojích čtyřech kategorií, které jsou vhodné pro páry, rodiny či skupiny. Interiéry jsou velmi moderní, zařízené v příjemných barvách. Standartní pokoje s jednou ložnicí a koupelnou mají výhled na moře a záliv a jejich součástí je soukromá terasa a balkón. Jsou vybaveny klimatizací, minibarem, sejfem, fénem, telefonem a satelitní televizí.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat