Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Beachcomber Royal Palm

Mauritius, Grand Baie

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Royal Palm
Hotel Royal Palm Beachcomber Luxury
Royal Palm
Royal Palm Hotel
Počasí
27 °C - Oblačno
27 °C - Oblačno
Cena za osobu od 100 490 Kč

Dostupných: 1 367 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Ubytování

Šestihvězdičkový hotel Royal Palm kombinuje tradiční mauricijskou pohostinnost s prvotřídní kvalitou služeb mezinárodního standardu. Úchvatná poloha, specifická kuchyně, skvělý servis dohromady zaručí ničím nerušený zážitek z Vaší dovolené. Hotel byl v roce 2014 rekonstruován a kompletně znovu vybaven.
Hotel se nachází v tropických zahradách a je výjimečným architektonickým dílem spojujícím kámen a dřevo s mauricijským dekorem. 69 suit je zařízeno v přírodních tónech s prvky mramoru. Jejich součástí je soukromá terasa s výhledem na moře, dále koupelna, telefon, wifi, fax, sejf, klimatizace, minibar, televize s plochou obrazovkou a DVD přehrávač.

Stravování

Hotel nabízí tři gurmetské restaurace: La Goélette, La Brezza a Le Bar Plage.Menu restaurací odráží obrovskou různorodost mauricijské kuchyně kombinující místní ručně sbírané ovoce a zeleninu s čerstvě chycenými plody moře. Ze všech tří restaurací jsou krásné panoramatické výhledy do okolí.

Poloha

Je umístěn na jedné z nejkrásnějších pláží na Mauriciu na severním pobřeží.

Popis

Bílá písčitá přímo u hotelu chráněná před větrem.
V resortu se nachází několik restaurací, lázně New Spa by Clarins; 3 vyhřívané bazény a sportovní centrum. z a na letiště se můžete nechat dovést soukromým šoférem řídícím Rolls-Royce Phantom.
Miniklub "Ti Royal" kids club je veden profesionály. Pro děti od 3 do 12 let jsou připraveny různé aktivity odpovídající věku - např. hodiny vaření, výtvarné hodiny, lázeňské procedury, kostýmy, malování na obličej, vodní lyžování.

Sport a zábava

Moderní sportovní centrum v tropické zahradě (fitness centrum, squash, pilates, stepy, kardio cvičení, power plates, tenisové kurty); vodní sporty (vodní lyžování, windsurfing, kajaky, šlapadla, šnorchlování); lázně; noční show, jazzové koncerty, modní přehlídky atd. Profesionální trenéři.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat