Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Royal Palm

Mauritius, Grand Baie

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Beachcomber Royal Palm
Hotel Royal Palm Beachcomber Luxury
Royal Palm Beachcomber Luxury
Royal Palm Hotel
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 163 790 Kč

Dostupných: 286 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Hotel Royal Palm leží v oblasti Grand Baie na severozápadním pobřeží ostrova, přímo na pláži. Jedná se o jeden z nejkrásnějších a nejluxusnějších hotelů na celém Mauritiu. Doporučujeme jej i těm nejnáročnějším klientům, všem, kteří si potrpí na všudypřítomný luxus a perfektní služby.

Sport a zábava

Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel nabízí sqush, strečink, stolní tenis, 3 tenisové kurty, jógu, turecké lázně, a spoustu vodních sportů, například kajaky, plachtění, šnorchlování, windsurfing, vodní lyže, nechybí loď s proskleným dnem ani pestrá nabídka zajímavých fakultativních výletů.

Ubytování

V hotelu je na výběr z mnoha kategorií ubytování. K vybavení každého standardního pokoje patří koupel na s WC, televize, telefon, klimatizace, DVD přehrávač, WIFI připojení k internetu a spousta dalšího. Nabídku nadstandardního ubytování Vám rádi zpracujeme na vyžádání.

Stravování

Stravování je zajištěno formou polopenze.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius. 2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program. 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně). Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Popis

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, celkem 3 restaurace a bary, samozřejmě bazén, miniklub pro děti, možnost hlídání dětí na vyžádání, fitness centrum,.Hotel leží přímo u tropické pláže se světlým pískem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat