Vyhledat zájezd

Hotel Zilwa Attitude

Mauritius, Grand Baie

Strava All inclusive, Polopenze, all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Zilwa Attitude
ZILWA ATTITUDE
Zilwa Attitude
Počasí
28 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 44 990 Kč

Dostupných: 13 980 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Popis

Vstupní hala s recepcí, směnárna, 5 tematických restaurací, bar, 3 bazény, dětský bazén, lázně, sauna, masáže, dětský klub pro děti 3-12 let, konferenční místnost. Písečná pláž je u hotelu.

Sport a zábava

Občasné animační programy, posilovna, plážový volejbal, stolní tenis, pétanque, tenis, stolní hry. Za poplatek: vodní sporty na pláži (šlapadla, kajaky, kitesurfing, výlety lodí s proskleným dnem, windsurfing), kulečník, půjčovna kol, potápění.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, sejf, varná konvice, ventilátor, balkon nebo terasa.

Stravování

Polopenze, za příplatek all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius. 2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program. 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně). Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Hotel Zilwa Attitude se nachází u pěkné soukromé pláže v oblasti Calodyne, kousek od letoviska Grand Baie, které je vzdáleno cca 5 km od hotelu. Hotel obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem, kousek od hotelu se nachází 2 malé ostrůvky. Transfer z mezinárodního letiště trvá cca 90 minut jízdy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat