Vyhledat zájezd

Hotel Laguna Beach Hotel & Spa

Mauritius, Grand River South East

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Laguna Beach
Hotel Laguna Beach
Hotel Laguna Beach, Best Western
Laguna Beach Hotel
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a golf

Popis

Bazén, posilovna, wellness centrum, 2 restaurace, bar, vodní sporty (windsurfing, šnorchlování, jízda na kajaku, vodní lyže), dětský bazén, dětský klub, služba hlídání dětí, směnárna, 24hodinová recepce, úschovna zavazadel a půjčovna aut a kol.

Ubytování

Každý pokoj má balkon, nebo terasu s výhledem na moře. K vybavení pokojů patří televizor, minibar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, koupelna, WC, klimatizace a trezor.

Stravování

All Inclusive.

Ostatní

Tropický ostrov v Indickém oceánu o rozloze 1 860 km2, 2 000 km od jihovýchodní Afriky a 800 km od Madagaskaru, lemovaný krásnými bílými písečnými plážemi s kokosovými palmami přerušenými pouze romantickými tyrkysovými lagunami a z velké části chráněný korálovým útesem. Mauritius je místem pro klidnou dovolenou bez masové turistiky s panenskými plážemi, nádhernou přírodou, jedinečnými hotely, vynikající kuchyní a s typickou pohostinností místních obyvatel. Ve vnitrozemí najdete dominující hory, husté pralesy, řeky, vodopády a samozřejmě pole s cukrovou třtinou. Mauritius nabízí široký výběr aktivit – relaxaci a opalování na krásných plážích či v hotelových lázních, výlety do vnitrozemí, za nákupy do hlavního města Port Louis či za přírodou do některého z četných parků. Poznámka: Výlety: Vesnice Mahebourg, ostrov Ile aux Aigrettes (lodí), ebenový prales s místní zvěří a rostlinami, La Vanille Reserve (domov obřích želv, plazů a krokodýlů). V ceně oběd. Výhodné nákupy ve Floréalu & Curepipe, kráter Trou aux Cerfs, buddhistické jezero Grand Bassin, rokle Black River, barevná země Chamarel. Výlet na ostrov východního pobřeží Ile aux Cerfs s krásnými písečnými plážemi s nabídkou spousty vodních sportů (windsurfing, vodní lyžování, šlapadla, ...) Plavba 14 km severně k ostrovům Ile Plate a Ilot Gabriel okolo “Gunner´s Coin”, který je domovem mořského ptactva. Možnost šnorchlování, oběd. Hlavní město Port Louis s barvitým trhem, nábřeží, oběd v restauraci L´Escale (v ceně), muzeum cukru, nejkrásnější botanická zahrada světa – Pamplemousses.

Poloha

3* hotel se nachází poblíž vesnice Grand River South East na jihovýchodě ostrova. Přímo z hotelu se můžete kochat výhledem na pohoří Grand-Port. Tropická architektura, průhledná laguna a nedotčená pláž jsou hlavními přednostmi tohoto hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mauritius v lokalitě Grand River South East nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat