Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Tekoma Boutique Hotel/Sugar Beach

Mauritius, Kombinace destinací

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Luxusní dovolená Exotické zájezdy

Poloha

Tekoma Boutique Hotel ****, Rodrigues: Romantický hotel s 15 pokoji na západním pobřeží ostrova Rodrigues, u výběžku Ally na břehu Indického oceánu, 30 minut jízdy od mezinárodního letiště a 20 minut od hlavního města Port Mathurin s nákupními možnostmi.
Hotel Sugar Beach ****+, Mauritius-západní pobřeží: Příjemný elegantní hotel se 258 pokoji v koloniálním stylu, po nedávné rekonstrukci, na západním pobřeží ostrova Mauritius leží v rozlehlé tropické zahradě v bezprostředním sousedství sesterského hotelu La Pirogue.

Popis

Tekoma Boutique Hotel ****, Rodrigues: Bazén, restaurace, bar, lázeňské centrum, bezdrátový internet za poplatek v areálu hotelu, půjčovna automobilů, prádelna.Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka na pláži zdarma.
Hotel Sugar Beach ****+, Mauritius-západní pobřeží: 4 restaurace, 4 bary, 2 bazén, dětský klub, konferenční místnost, butiky, lázeňské centrum.500 metrů dlouhá pláž s jemným bílým pískem přímo u hotelu.Zábava s sport.Zdarma windsurfing, plachtění, kajaky, šlapadla, výlety lodí se skleněným dnem, šnorchlování, tenis, stolní tenis, volejbal, jóga, za poplatek půjčovna jízdních kol, potápění, rybolov na otevřeném moři, jízda na koni, vodní lyžování, večerní animace pro dospělé (živá hudba, folklorní vystoupení).

Sport a zábava

Tekoma Boutique Hotel ****, Rodrigues: Vycházky za krásami ostrova; za poplatek potápění, kitesurfing, rybolov na otevřeném moři.

Ubytování

Tekoma Boutique Hotel ****, Rodrigues: Terasa s výhledem na moře, koupelna s WC a sprchou, venkovní vana, šatna, klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor.
Hotel Sugar Beach ****+, Mauritius-západní pobřeží: Koupelna s WC, fén, klimatizace, TV, telefon, rádio, minibar, trezor, kávovar, balkón nebo terasa s výhledem na moře, wi-fi za poplatek.

Stravování

Tekoma Boutique Hotel ****, Rodrigues: Formou polopenze – snídaně formou bufetu, večeře á la carte.
Hotel Sugar Beach ****+, Mauritius-západní pobřeží: Polopenze, snídaně a večeře formou bufetu nebo za příplatek All Inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, celodenní občerstvení, nealko a alkoholické nápoje místní výroby.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Václava Havla v Praze - Ruzyni. Odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Odlet s přestupy na Rodrigues.

Den 2: PŘÍLET NA RODRIGUES: Přílet na ostrov Rodrigues, transfer do hotelu, ubytování. Volno na koupání a opalování. Večeře a nocleh.

Den 3: RODRIGUES: Pobyt s polopenzí (snídaně formou bufetu, servírovaná večeře) na ostrově, který je 18 km dlouhý a maximálně 8 km široky. Volno na koupání, potápění či individuální poznávání krás ostrova s rozmanitými planinami. Potápění je zde největší atrakcí, vzhledem k velmi silným spodním proudům je však vhodné pouze pro zdatné potápěče. Potápění je třeba rezervovat předem! Výborné možnosti k pěším túrám po ostrově, při kterých můžete poznávat zdejší velmi prostý život obyvatel. Doporučujeme k přepravě použít i místních autobusů se kterými můžete cestovat po celém ostrově. Místní cestovní kanceláře nabízejí okružní jízdy po ostrově či lodní výlety na nedaleký ostrov Ile aux Cocos.

Den 7: RODRIGUES - MAURITIUS: Snídaně. Transfer na letiště a od let na 220 km vzdálený ostrov Mauritius. Uvítání na letišti, transfer do Vámi zvoleného hotelu. Odpoledne volno. Večeře a nocleh.

Den 8: MAURITIUS: Pobyt s polopenzí na Mauritiu, který nabízí ideální podmínky ke koupání na jemných písčitých plážích. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů po ostrově i lodních výletů do okolí.

Den 12: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mauritius v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat