Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Poznejte ostrovy Réunion a Mauritius

Mauritius, Kombinace destinací

Poznejte ostrovy Réunion a Mauritius (hlavní fotografie)

5% sleva až

Strava Bez stravy, Dle programu
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 14 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Réunion a Mauricius - Le Sufcouf & Spa - Úžasná turistika s odpočinkem
Zapomenuté perly v Indickém oceánu: Réunion a Mauricius
Dokonalý prožitek z kreolské kultury: Zilwa Attitude 4*
Kombinace divy Reunionu
...
Cena za osobu od 37 890 Kč

Dostupných: 494 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Poznávací zájezdy

Popis

Trasa zájezdu: Réunion • Cirque de Salazie • Hellbourg • La Plaine des Palmiste • sopka Piton de la Fournaise • Cirque de Cilaos • St. Gilles le Bains • Mauritius • Port Louis • Black River Gorges • Chamarel.

Program

1. den:
Odlet z Prahy s přestupem/ přestupy na ostrov Réunion.
2. den:
Přílet na první z ostrovů v Indickém oceánu, přejezd po východním pobřeží a pak do Cirque de Salazie, oblasti nabízející řadu přírodních krás. Do hor se plazí silnice plná zatáček nabízející nádherné výhledy na bujnou tropickou vegetaci, vodopády řítící se z hor s kreolsky barevným kouzelným městečkem Hell-Bourg na úpatí hory Piton des Neiges na konci cesty. Nocleh.
3. den:
Přejezd zpět na pobřeží, cesta pokračuje po jediné réunionské silnici, která vede napříč celým ostrovem, přes Vysoké pláně, ve výšce přes 1 000 m n. m. Návštěva původního lesa Belouve-Bebour se směsicí tamaryšků, obrovských stromových kapradin a mechu. Nocleh ve městečku Plaine des Palmistes uprostřed nádherné přírody.
4. den:
Návštěva největší přírodní zajímavosti Réunionu – vulkánu Piton de la Fournaise, aktivního geologického divu, stále v pravidelných intervalech vybuchujícího. Brzy ráno odjezd z hotelu, z městečka Bourg-Murat vede malebná silnice plná zatáček k Pas de Bellecombe (výška 2 400 m n. m.), jež je vstupní branou do bezprostředního okolí sopky. Neuvěřitelná postupná proměna krajiny z luk a lesů do téměř měsíční krajiny. I dnešní nocleh bude na planinách, v oblasti Plaine des Cafres.
5. den:
Pokračujeme směrem na JZ pobřeží a podnikneme výlet do dalšího úchvatného amfiteátru – Cirgue de Cilaos. Silnice spojující město St. Louis a Cilaos, ležící o 37 km dál na sever, nabízí nejlepší svezení na ostrově, více než 400 zatáček, nádherné výhledy na velkolepou okolní přírodu. Nejvyšší vrchol ostrova Piton de Neiges (3 071 m n. m.) se tyčí nad městečkem. Nocleh v Cilaos.
6. den:
Panoramatickou silnicí zpět k západnímu pobřeží, přejezd do oblasti St. Gilles les Bains, vyhlášené svými plážemi. Ubytování na 2 noci v hotelu Le Nautile***, položeném přímo u pláže v zálivu Hermitage.
7. den:
Volno k odpočinku na pláži, v Indickém oceánu či sportovním aktivitám.
8. den:
Transfer na letiště, přelet na Mauritius, další fascinující ostrov připomínající ráj na zemi. Transfer z letiště do hotelu, ubytování na 5 nocí s polopenzí.
9. den:
Individuální volno.
10. den:
Výlet do hlavního města ostrova Port Louis s moderním centrem, lákavou nabídkou obchodů, restaurací, kulturních památek a muzeí. Nejen filatelisté budou chtít navštívit muzeum Blue Penny a vidět nejznámější a nejcennější známky světa – červeného a modrého mauricia. Návštěva slavné botanické zahrady Pamplemousses s neuvěřitelnou sbírkou palem či rybníčkem s lekníny Victoria Amazonia.
11. den:
Individuální volno.
12. den:
Výlet do centrální a jižní části, do oblasti jediného národního parku na ostrově – Black River Gorges, dále s návštěvou oblasti Chamarel, kde příroda vykouzlila obdivuhodné útvary – říčka St. Denis padá ze skalního převisu do nitra kráteru a vytváří 100metrový vodopád Chamarel, kousek odtud je další hříčka přírody – Coloured Earth – Sedmibarevná země, kdy zvlněný terén vulkanické vyvřeliny vytváří boule různých odstínů barev.
13. den:
Dle letových časů individuální volno, transfer na letiště, odlet s přestupem do Prahy.
14. den:
Přílet do Prahy.

Ostatní

Změna programu vyhrazena.
Minimum účastníků: 16.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat