Vyhledat zájezd

Kombinace v zemi lemurů

Mauritius, Kombinace destinací

Kombinace v zemi lemurů (hlavní fotografie)

17% sleva až

Strava All inclusive, Bez stravy, Dle programu, Polopenze
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Indický oceán (Mauricius) - Hotel La Palmeraie
Indický oceán (Mauricius) - Preskil Beach Resort
Kombinace Rodriguez + Le Meridien
Kombinace divy Reunionu
...
Cena za osobu od 59 800 Kč

Dostupných: 14 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Poznávací zájezdy

Program


1. den: Praha–Mauricius Odlet do destinace Mauricius.

1. a 2. den: Mauricius – Flic en FlacPo příletu do destinace následuje transfer do hotelu Anelia, ubytování s programem All Inclusive.

3. den: Flic en FlacVolný program v hotelu či využití individuálních služeb.

4. den: Flic en Flac – Madagaskar – AndasibeV ranních hodinách transfer na letiště a odlet do destinace Madagaskar. Samotný let trvá necelou hodinu. Zelený ostrov vás svou jedinečností nadchne již při prvním klesání. Následuje uvítání na letišti v Antananarivo, kde je nutné směnit na místní měnu. Poté odjezd do vesničky Andasibe. Říká se, že ostrov byl kdysi jeden nekončící prales. Ten tvořil ochranu náhorní plošiny a jejího vznikajícího království před vetřelci, jejichž životy si často vyžádaly les a malárie. Lesy, národní parky a příroda jsou důkazem toho, proč je Madagaskar označován za „Zelený ostrov“. Právě cestou do Andasibe je díky eukalyptům, piniím či mimósám nádherně vidět pokus o znovuzalesnění ostrova. Po příjezdu následuje ubytování v hotelu Vakona Lodge s programem Polopenze. V odpoledních hodinách prohlídka typické betsimisarakové vesničky Andasibe. Betsimisarakové jsou druhým nejpočetnějším kmenem na ostrově. Živí se pěstováním vanilky a rýže, jsou velmi pověrčiví a drží se svých tradic a zvyklostí. Následuje návštěva soukromého parku Vakona, který umožňuje skvělé podmínky pro fotografování lemurů. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

5. den: Andasibe národní parkV ranních hodinách vás čeká tří- čtyřhodinová procházka národním parkem Andasibe. V hlubinách zdejšího pralesa lze spatřit hned 9 druhů lemura. Jednoznačně nejvyhledávanějším lemurem je druh Indri indri. Největší z přežívajících lemurů může vážit až 10 kg a má velmi hustou srst. V korunách stromů se pohybuje až desetimetrovými skoky. Národní park o rozloze 810 hektarů tvoří domov také pro množství unikátní divoké přírody. Naleznete zde široké množství orchidejí, kanop i endemické druhy zvířat – jako chameleony, bodlínovití i rozmanité ptactvo. Následuje odjezd do Manambato. Během cesty zastávka v koloniálním městečku Brickaville, známém pro výrobu cukrové třtiny. Zemědělská obec Manambato leží u řeky Mahavavy, odkud vás čeká lodní transfer do úžasného parku Akanin´ny nofy. Nocleh v hotelu Palmarium s polopenzí.

6. den: Akanin´ny NofyUbytování je situováno v parku přímo u jezera, budete tedy v přímém kontaktu s přírodou. Čeká vás prohlídka tohoto jedinečného místa, který v překladu označuje hnízdo snů. Samotná rezervace je domovem sedmi druhů lemurů a mnoha druhů plazů včetně chameleonů. Velmi bohatá je oblast i na flóru, naleznete zde palmové háje, orchideje i vanilku. Volný program, nocleh.

7. den: Akanin´ny Nofy – Tamatave – AntananarivoPo snídani následuje plavba do Tamatave. Během dvouhodinové plavby spatříte obyvatele žijící podél kanálu Pangalanes a plavící se na bambusových loďkách. Po příjezdu do Tamatave vás čeká transfer na letiště a odlet místním přeletem do hlavního města Antananarivo. Volný program a přenocování v hotelu Relais des Plateaux s polopenzí.

8. den: Antananarivo–MauriciusPo snídani transfer na letiště (dle letového řádu) a odlet zpět na Mauricius, transfer do hotelu Anelia s programem All Inclusive, volný program.

9.–11. den MauriciusVolný program v hotelu, možnost využití fakultativních služeb. Poslední den transfer na letiště a odlet do Prahy.

Přílet do Prahy 12. den.

Popis

Po příletu vás čekají 2 noclehy na ostrově Mauricius v hotelu Anelia**** s programem All Inclusive. Další den následuje let z Mauricia na Madagaskar, kde vás čeká poznávací okruh dle uvedeného programu. 8. den následuje návrat do hotelu Anelia****, a zde strávíte zbývající dny pobytu. Při 12denním okruhu 5 nocí na Mauriciu a 4 noci na Madagaskaru.

Mauricius
Nádherný ostrov, lákající úchvatnou a rozmanitou přírodou, průzračným mořem a nádherným pobřežím. Poskytuje mnoho romantických zákoutí, luxusní resorty a širokou nabídku aktivit. Najdete zde unikátní golfová hřiště, milovníci přírody se mohou vydat za krátery či vodopády. Moře poskytuje ideální podmínky k vodním radovánkám. U většiny komplexů je široká nabídka sportovních aktivit, mezi něž patří vodní lyže, potápění, šnorchlování a další. Adrenalinovým zážitkem pak může být například rybolov nebo zip-line – lanová dráha, kde v závěsu letíte vzduchem. Oblíbeným zážitkem je pak jízda na katamaránu. Mauricius je křižovatkou civilizací, ras a náboženství a skýtá tedy i rozmanité památky i bohatou místní kulturu.

Madagaskar
Ostrov leží poblíž jihovýchodního pobřeží kontinentální Afriky, jejíž součástí kdysi býval, ale od níž se nyní značně odlišuje. Za dlouhou dobu izolace se tento čtvrtý největší ostrov na světě vyvinul do jedinečné podoby. Nádherná příroda, endemické druhy rostlin a živočichů, kráterová přírodní jezera i horká vřídla, která jsou pozůstatkem dřívější sopečné činnosti, i neuvěřitelné klimatické rozdíly – tím vším se může ostrov pochlubit. Během programu na Madagaskaru se naskytne možnost spatřit nejvýznamnější místa ostrova včetně národních parků.

Anelia
Oblíbený hotelový komplex leží na západním pobřeží ostrova Mauricius v turistické oblasti Flic en Flac. Resort se rozprostírá uprostřed krásné tropické zahrady a nabízí služby All Inclusive.

Ostatní

UpozorněníMinimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 8 osob. Změna programu vyhrazena.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat