Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kombinace divy Reunionu

Mauritius, Kombinace destinací

Strava Bez stravy, Dle programu
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 12 dní, 14 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Réunion a Mauricius - Le Sufcouf & Spa - Úžasná turistika s odpočinkem
Zapomenuté perly v Indickém oceánu: Réunion a Mauricius
Kombinace v zemi lemurů
Mauricius - perla Indického oceánu
...
Cena za osobu od 47 610 Kč

Dostupných: 592 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Poznávací zájezdy

Program

1. den: Mauricius

Odlet na Mauricius.


2.–3. den: Mauricius
Přílet na Mauricius. Ubytování v hotelu Le Meridien**** se službami Polopenze. Volný program.


4. den: Mauricius–Reunion
V ranních hodinách odlet na ostrov Reunion. Let trvá necelou hodinu. Po uvítání na letišti povede vaše cesta k místním vodopádům. Trasa, během které lze spatřit krásy ostrova, vede na sever a následně na východ – do St Andrew. Díky izolovanosti ostrova od jiných zemí se zde vyvinulo mnoho druhů živočichů a rostlin, které nespatříte jinde na světě. Z rostlin jsou to například některé druhy palem, stromových kapradin, vřesovců nebo orchidejí. Jedním z nezapomenutelných zážitků je návštěva zdejších vodopádů, mezi nimiž spatříte i nejznámější z nich Veil of the Bride – v překladu „Závoj nevěsty“, který se vyznačuje množstvím úzkých pramínků. Následuje cesta do typické kreolské vesničky Hellbourg. Ubytování v hotelu.


5. den: Reunion
V časných ranních hodinách odjezd na stále aktivní sopku Piton de la Furnaise. Během stoupání budete mít možnost obdivovat krásy měnící se přírody. Pojedete přes vrchol No Bellecombe (2 300 metrů nad mořem), jenž je považován za vstupní bránu k vulkánu a je součástí unikátní, až pohádkové krajiny. Návštěva moderního muzea, kde se seznámíte se zajímavostmi místních sopek. Následuje oběd. V odpoledních hodinách návštěva kreolského tržiště v St Paul. Možnost nákupů. Ve večerních hodinách návrat do hotelu.


6. den: Reunion
V časných ranních hodinách odjezd na vrchol Maido Piton (2 200 metrů nad mořem) odkud se nabízí překrásný výhled na nejmenší ze tří kalder na Mafate circus. Místo uprostřed nádherné přírody, obydlené šesti sty obyvateli a dostupné pouze letecky nebo pěší chůzí. Mafate circus je považováno za jedno z nejkouzelnějších a nejzajímavějších míst na tomto ostrově. Odjezd na letiště, odlet zpět na Mauricius.

7.–12. den: Mauricius
Volný program.

Popis

Po příletu vás čekají 2 noclehy na Mauriciu. Další den let z Mauricia na ostrov Reunion, kde následuje poznávací okruh dle uvedeného programu. Šestý den vás čeká návrat na Mauricius, kde strávíte zbývající dny pobytu. Při 12denním zájezdu 7 noclehů na Mauriciu a 2 noclehy na Reunionu.

Mauricius
Nádherný ostrov, lákající úchvatnou a rozmanitou přírodou, průzračným mořem a překrásným pobřežím. Najdete zde rovněž unikátní golfová hřiště i pro náročné golfisty. Milovníci přírody se mohou vydat za krátery, tropickými pralesy či vodopády. Moře poskytuje ideální podmínky k vodním radovánkám. U většiny komplexů je široká nabídka sportovních aktivit, mezi něž patří vodní lyže, potápění, šnorchlování a další. Adrenalinovým zážitkem pak může být například rybolov nebo zip-line – lanová dráha, kde v závěsu letíte vzduchem. Oblíbeným zážitkem je pak jízda katamaránem. Mauricius je křižovatkou civilizací, ras a náboženství a nabízí tedy i rozmanité památky a bohatou místní kulturu.

Reunion
Fascinuje cestovatele, přírodovědce, fotografy i milovníky relaxace. Ostrov vulkanického původu se nachází 800 kilometrů od Mauricia a je známý pro svoji bohatou flóru, unikátní přírodu a nádherné bělostné pláže. Lidé, kteří tento ostrov navštívili, jej často označují jako nejkrásnější a nejkouzelnější místo na světě.

Anelia **** v kombinaci s hotelem Ermitage Boutik Hotel ***

Anelia ****
Příjemný hotelový komplex se rozprostírá v rozlehlé tropické zahradě v oblasti Flic en Flac. V blízkosti hotelu naleznete možnost zábavy, obchůdky a restaurace. Příjemné klidné prostředí a služby na velmi dobré úrovni jsou zárukou ničím nerušené dovolené.

Ermitage Boutik Hotel ***
Příjemný hotelový komplex nabízí ideální podmínky ke strávení příjemné dovolené. V těsné blízkosti hotelu je písečná pláž. Obchody jsou v dostupné vzdálenosti. Tříhvězdičkový komplex je oblíbený především pro svou přátelskou atmosféru.

Ostatní

UpozorněníPřesný program zájezdu závisí na dostupnosti přeletu místních leteckých aerolinek. V závislosti na tomto může být dodatečně upraven. Minimální počet účastníků je 10 osob.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat