Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Merville By Lux

Mauritius, Kombinace destinací

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 61 490 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Poznávací zájezdy

Popis

Merville by Lux ***, Mauritius-severozáp. pobřeží: Restaurace, bar, bazén, fitness, sauna, půjčovna automobilů, internet na recepci, lázeňské centrum.Privátní hotelová písčitá pláž.

Stravování

Merville by Lux ***, Mauritius-severozáp. pobřeží: Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu; možnost stravování a la carte v hotelové restauraci. Za příplatek All Inclusive, který zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu, obědy snack nebo a la carte, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby.

Sport a zábava

Merville by Lux ***, Mauritius-severozáp. pobřeží: Zdarma k dispozici tenisový kurt, volejbal, centrum vodních sportů (zdarma vodní lyžování, kajaky, kánoe, windsurfing, vodní šlapadla); golfové hřiště se nachází 15 minut jízdy od hotelu (za poplatek); potápěčské centrum; kasino (vzdálenost 10 minut jízdy od hotelu); hotel pořádá zábavní večery pro hotelové hosty (show, koncerty, kabaret).

Ubytování

Merville by Lux ***, Mauritius-severozáp. pobřeží: Koupelna s WC, fén, klimatizace, TV, telefon, rádio, trezor, balkón nebo terasa.Možné ubytování 3 osob na pokoji.

Poloha

Merville by Lux ***, Mauritius-severozáp. pobřeží: Příjemný klidný hotel se 169 pokoji se nachází jen 10 minut chůze od střediska Grand Bay s množstvím restaurací, barů a obchodů všeho druhu; vzdálenost 20 minut jízdy od hlavního města Port Louis.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA MAURITIUS: Přílet na Mauritius. Transfer z letiště do hotelu, ubytování, volno. Pobyt se snídaní, polopenzí či s All Inclusive dle zvoleného hotelu.

Den 3: POBYT NA MAURITIU: Mauritius nabízí ideální podmínky k do volené pro rodiny s dětmi. Nacházejí se zde pouze jemné písčité pláže. Ho te ly nabízejí většinu vodních sportů zdar ma. Během pobytu nezapomeňte navštívit hlavní město Port Louis, kde si prohlédnete místní tržiště, pevnost Fort Adelaide, místní divadlo či horu Sin gal Hill. Dále doporučujeme navští vit kroko dýlí park La Vanille, místní akvárium, ptačí park Casela nebo přírodní park Le Val. Veškeré výlety lze zakoupit v hotelové recepci. Doporu ču jeme však vy půjčit si osobní auto či džíp a poznat vnitrozemí tohoto nád her ného ostrova (pozor - nezapomeň te na mezinárodní řidičský průkaz).

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Volno na koupání, opalování, sport. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety PORT LOUIS Hlavní město Port Louis a botanická zahrada Pamplemousses včetně oběda cena 2.300,- Kč/dosp., 1.100,-/dítě CHAMAREL Curepipe, Grand Bassin, Plaine Champagne a Chamarel včetně oběda cena 2.200,- Kč/dosp., 1.000,-/dítě CROCODILE PARK Bois Chéri, Crocodile Park a Saint Aubin včetně oběda cena 2.700,- Kč/dosp., 1.400,-/dítě ILLE AUX CERFS Výlet lodí na ostrov Ille Aux Cerfs cena 1.000,- Kč/dosp., 500,-/dítě pro turisty, kteří jsou ubytováni na východním pobřeží, ostatní turisté + 200,- Kč PO DNĚ Procházka po mořském dnu s vodotěsnou přilbou cena 1.800,- Kč

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat