Vyhledat zájezd

Hotel Paradis Golf Resort

Mauritius, Le Morne

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Beachcomber Paradis Hotel & Golf Club
Hotel Paradis & Golf Club
Hotel Paradise Golf Resort
Le Paradis Hotel & Golf Club
...
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 46 790 Kč

Dostupných: 3 923 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf

Poloha

Tento luxusní resort se nachází v jihozápadní části Mauritia, pod horou Le Morene, v tomto luxusním resortu se nachází 286 pokojů ve dvoupatrových budovách s výhledem na moře, hotel je v sousedství hotelu Dinarobin, Paradise Golf Resort obklopuje 18 jamkové golfové hřiště.

Popis

Recepce, 4 restaurace, bary, bazén, sauna, masáže, salon krásy, kadeřník, lázně, hlídání dětí, dětský koutek, diskotéka, obchůdky,. Písčitá u hotelu.

Sport a zábava

18 jamkové golfové hřiště (par 72), tenisové kurty, squash, stolní tenis, fitness centrum, vodní sporty zdarma: vodní lyžování, kajak, šlapadla, windsurfing, šnorchlovací potřeby, projížďka lodí s proskleným dnem.

Ubytování

Koupelna s WC, klimatizace, fén, kávovar, TV se satelitem, rádio, telefon, minibar, trezor, nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius. 2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program. 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně). Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat