Vyhledat zájezd

Hotel Riu Creole

Mauritius, Le Morne

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Riu Creole Club
Riu Creole Hotel
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
30 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 37 790 Kč

Dostupných: 1 850 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Tento nově zrekonstruovaný hotel ležící v jihozápadním cípu ostrova na úpatí hory Mont Brabant je vzdálen cca 60 km od letiště. Jeho kuchyně se zaměřuje na čerstvé produkty používané při výrobě teplých i studených pokrmů připravované na objednávku v hlavní restauraci s venkovním posezením. Je to bezkonkurenční místo k vodním sportům.

Popis

Recepce, bazén, restaurace, indická restaurace, bar, plážový bar, obchod, dětský koutek, spa, posilovna, jaccuzzi, kadeřnictví, salon krásy, masáže, diskotéka, ateliér. Písčitá u hotelu.

Sport a zábava

Posilovna, stolní tenis, windsurfing, potápění, kajaking, šnorchlování, vodní gymnastika, strečink, karaoke, animační programy.

Ubytování

Koupelna s WC, klimatizace, fén, kávovar, TV se satelitem, rádio, telefon, minibar, trezor, balkon, wifi za poplatek.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius. 2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program. 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně). Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat