Vyhledat zájezd

Hotel Riu Le Morne

Mauritius, Le Morne

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Riu Le Morne Club
Riu Le Morne
Počasí
31 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 41 490 Kč

Dostupných: 2 298 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Program

Den 1 : Odlet z Prahy na Mauricius s mezipřistáním v Dubaji. Občerstvení během letu. Den 2 : Po příletu, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na koupání a opalování. Nocleh. Den 3 : MAURICIUS Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Využíváni služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 9 : MAURICIUS - DUBAJ Snídaně. Check-out z pokoje. Volný den. Večer transfer na letiště. Let do Dubaje. Občerstvení během letu Den 10 : DUBAJ - PRAHA Přílet do Dubaje a následně let do Prahy. Konec programu Den 1 : PRAHA - MAURICIUIS Odlet z Prahy na Mauricius s mezipřistáním v Dubaji. Občerstvení během letu Den 2 : DUBAJ - MAURICIUS Po příletu, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na koupání a opalování. Večeře. Nocleh Den 3 : MAURICIUS Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Využíváni služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Večeře. Nocleh. Den 12 : MAURICIUS - DUBAJ Snídaně. Check-out z pokoje. Volný den. Večer transfer na letiště. Let do Dubaje. Občerstvení během letu Den 13 : DUBAJ - PRAHA Přílet do Dubaje a následně let do Prahy. Konec programa Den 1 : PRAHA - DUBAJ Odlet z Prahy na Mauricius s mezipřistáním v Dubaji. Občerstvení během letu Den 2 : DUBAJ - MAURICIUS Po příletu, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na koupání a opalování. Nocleh Den 3 : MAURICIUS Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Využíváni služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Nocleh Den 14 : MAURICIUS - DUBAJ Snídaně. Check-out z pokoje. Volný den. Večer transfer na letiště. Let do Dubaje. Občerstvení během letu. Den 15 : DUBAJ - PRAHA Přílet do Dubaje a následně let do Prahy. Konec programu

Popis

Služby recepce, denní úklid pokojů, WiFi, obchod se suvenýry, lázeňské služby s řadou ošetření, kosmetický salón, masáže (za poplatek) a kadeřnictví.

Poloha

Čtyřhvězdičkový hotel se nachází v jihozápadní části ostrova, přímo na pláži, 60 km od mezinárodního letiště. Znovu otevřen byl po rekonstrukci v roce 2014 a je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí užít bílé písčité pláže a průzračnou mořskou vodu. Hotel je určen pouze pro dospělé (bez dětí).

Sport a zábava

Fitness, stolní tenis, plážový volejbal, dva bazény a pláž (lehátka, slunečníky a ručníky jsou k dispozici zdarma), vodní sporty (windsurfing, kajak, šnorchlování, pádlování, aquagym) a hammam. Pro kreativně zaměřené hosty je určen umělecko zábavný program RIUArt. Večer ožívá živou hudbou, diskotékovými rytmy a karaoke.

Ubytování

Hoteloví hosté jsou ubytováni v pokojích Double room (koupelna se sprchou), Double room s výhledem do zahrady (koupelna se sprchou), Double room (koupelna s vanou a sprchou) s obývací částí a částečným výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny minibarem a trezorem.

Stravování

All Inclusive.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat