Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

The St. Regis Mauritius Resort

Mauritius, Le Morne

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel St. Regis
Hotel The St.Regis Mauritius
The St.Regis Mauritius Resort
Počasí
28 °C - Oblačno
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 85 390 Kč

Dostupných: 246 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf

Ubytování

Jeden z nejluxusnějších resortů na ostrově Mauricius, jenž najdeme pod horou Le Morne v tyrkysové laguně lemované bílým pískem. Resort, kde se tradice snoubí se současnými trendy. To je St. Regis Mauritius Resort, místo, které je určeno těm nejnáročnějším klientům, jejichž potřeby dokáže beze zbytku naplnit.
Jako základní typ ubytování v St. Regis Mauritius nabízíme prostorné Junior Suity s výhledem na lagunu. Suity jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. Pro pohodlí hostů je kromě služeb butlera k dispozici vysokorychlostní wi-fi, TV/SAT s DVD přehrávačem, ručně vyráběný nábytek a elegantní koupelny s produkty St. Regis Remede. Možnost ubytování v pokojích vyšších kategoriích či soukromých vilách.

Poloha

Hotel The St. Regis Mauritius Resort se nachází na jihozápadním cípu ostrova v oblasti Le Morne. Mezinárodní letiště je asi hodinu jízdy od hotelu.

Stravování

Polopenze.

Popis

Přímo u hotelu se rozprostírá jedinečná pláž Le Morne s bílým pískem.
V St. Regis Mauritius se nachází 6 restaurací, které nabízí chutě celého světa, hlavní bar, jenž nabízí unikátní verzi legendární Bloody Mary, která vznikla před 75 lety v St. Regis New York či kvalitně zásobené vinné sklepy. Odpočinout si můžete při jedné z procedur v Iridium Spa nebo v čajové zahradě. Kromě dalších má hotel k dispozizi fitness club, tenisový kurt, knihovnu, centrum vodních sportů či soukromé kino.

Sport a zábava

Hosté hotelu The St. Regis Mauritius Resort mohou využívat z nepřeberného množství aktivit, které hotel nabízí. Od stravování v 6 restauracích, vychutnávání čaje v čajové zahradě či odpočinku při některé z procedur v Iridium Spa až po hru tenisu, návštěvu fitness clubu či centra vodních sportu s potápěčským centrem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat