Vyhledat zájezd

Hotel Tarisa Resort & Spa

Mauritius, Mont Choisy

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 43 190 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Stravování

All Inclusive.

Ubytování

Klimatizované pokoje nabízí výhled na oceán, bazén, nebo do zahrady. Vybavení pokojů zahrnuje koupelnu, WC, balkon/terasu, TV, mini bar, telefon, trezor a zařízení pro přípravu čaje a kávy.

Ostatní

Tropický ostrov v Indickém oceánu o rozloze 1 860 km2, 2 000 km od jihovýchodní Afriky a 800 km od Madagaskaru, lemovaný krásnými bílými písečnými plážemi s kokosovými palmami přerušenými pouze romantickými tyrkysovými lagunami a z velké části chráněný korálovým útesem. Mauritius je místem pro klidnou dovolenou bez masové turistiky s panenskými plážemi, nádhernou přírodou, jedinečnými hotely, vynikající kuchyní a s typickou pohostinností místních obyvatel. Ve vnitrozemí najdete dominující hory, husté pralesy, řeky, vodopády a samozřejmě pole s cukrovou třtinou. Mauritius nabízí široký výběr aktivit – relaxaci a opalování na krásných plážích či v hotelových lázních, výlety do vnitrozemí, za nákupy do hlavního města Port Louis či za přírodou do některého z četných parků. Poznámka: Výlety: Vesnice Mahebourg, ostrov Ile aux Aigrettes (lodí), ebenový prales s místní zvěří a rostlinami, La Vanille Reserve (domov obřích želv, plazů a krokodýlů). V ceně oběd. Výhodné nákupy ve Floréalu & Curepipe, kráter Trou aux Cerfs, buddhistické jezero Grand Bassin, rokle Black River, barevná země Chamarel. Výlet na ostrov východního pobřeží Ile aux Cerfs s krásnými písečnými plážemi s nabídkou spousty vodních sportů (windsurfing, vodní lyžování, šlapadla, ...) Plavba 14 km severně k ostrovům Ile Plate a Ilot Gabriel okolo “Gunner´s Coin”, který je domovem mořského ptactva. Možnost šnorchlování, oběd. Hlavní město Port Louis s barvitým trhem, nábřeží, oběd v restauraci L´Escale (v ceně), muzeum cukru, nejkrásnější botanická zahrada světa – Pamplemousses.

Poloha

3* hotel se nachází na severním pobřeží a nabízí přístup k jedné z nejoblíbenějších pláží na ostrově a její tyrkysové laguně.

Popis

2 restaurace, bazén, bar, Wi-fi, fitness centrum, dětský klub, dětský bazén, wellness centrum, vodní sporty (vodní lyže, potápění, surfing), 24hodinová recepce, směnárna, klimatizace, hlídání dětí, možnost zajištění výletů.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat