Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Tarisa Resort & Spa

Mauritius, Mont Choisy

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Jasno
27 °C - Jasno

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Stravování

All Inclusive.

Ubytování

Klimatizované pokoje nabízí výhled na oceán, bazén, nebo do zahrady. Vybavení pokojů zahrnuje koupelnu, WC, balkon/terasu, TV, mini bar, telefon, trezor a zařízení pro přípravu čaje a kávy.

Ostatní

Tropický ostrov v Indickém oceánu o rozloze 1 860 km2, 2 000 km od jihovýchodní Afriky a 800 km od Madagaskaru, lemovaný krásnými bílými písečnými plážemi s kokosovými palmami přerušenými pouze romantickými tyrkysovými lagunami a z velké části chráněný korálovým útesem. Mauritius je místem pro klidnou dovolenou bez masové turistiky s panenskými plážemi, nádhernou přírodou, jedinečnými hotely, vynikající kuchyní a s typickou pohostinností místních obyvatel. Ve vnitrozemí najdete dominující hory, husté pralesy, řeky, vodopády a samozřejmě pole s cukrovou třtinou. Mauritius nabízí široký výběr aktivit – relaxaci a opalování na krásných plážích či v hotelových lázních, výlety do vnitrozemí, za nákupy do hlavního města Port Louis či za přírodou do některého z četných parků. Poznámka: Výlety: Vesnice Mahebourg, ostrov Ile aux Aigrettes (lodí), ebenový prales s místní zvěří a rostlinami, La Vanille Reserve (domov obřích želv, plazů a krokodýlů). V ceně oběd. Výhodné nákupy ve Floréalu & Curepipe, kráter Trou aux Cerfs, buddhistické jezero Grand Bassin, rokle Black River, barevná země Chamarel. Výlet na ostrov východního pobřeží Ile aux Cerfs s krásnými písečnými plážemi s nabídkou spousty vodních sportů (windsurfing, vodní lyžování, šlapadla, ...) Plavba 14 km severně k ostrovům Ile Plate a Ilot Gabriel okolo “Gunner´s Coin”, který je domovem mořského ptactva. Možnost šnorchlování, oběd. Hlavní město Port Louis s barvitým trhem, nábřeží, oběd v restauraci L´Escale (v ceně), muzeum cukru, nejkrásnější botanická zahrada světa – Pamplemousses.

Poloha

3* hotel se nachází na severním pobřeží a nabízí přístup k jedné z nejoblíbenějších pláží na ostrově a její tyrkysové laguně.

Popis

2 restaurace, bazén, bar, Wi-fi, fitness centrum, dětský klub, dětský bazén, wellness centrum, vodní sporty (vodní lyže, potápění, surfing), 24hodinová recepce, směnárna, klimatizace, hlídání dětí, možnost zajištění výletů.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mauritius v lokalitě Mont Choisy nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat