Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Radisson Blu Azuri Resort & Spa

Mauritius, Pereybere

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy

Poloha

Hotel Radisson Blu Azuri Resort & Spa leží na severovýchodním pobřeží ostrova. Moderní hotel je interpretací architektonického dědictví ostrova, na jedné straně lemovaný nedotčenými plážemi s vlastní lagunou a Zelená hora na straně druhé, je to ideální poloha k prozkoumání všech půvabů ostrova. Resort je vzdálený cca hodinu jízdy od mezinárodního letiště.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny individuálně ovládanou klimatizací, stropním ventilátorem, TV s plochou obrazovkou s mezinárodními kanály, minibarem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, trezorem na pokoji, telefonem, bezdrátovým připojením na internet a vysoušečem vlasů.

Stravování

Stravování je formou polopenze, za příplatek all inclusive.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius. 2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program. 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně). Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Popis

Recepce, 4 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, bazén, dětský bazén, lázně, masáže, sauna, pára, dětský klub, dětské hřiště, hlídání dětí na vyžádání, obchod se suvenýry, informační pult, wi-fi připojení, lékařské služby, půjčovna aut, prádelna, směnárna. Písečná pláž u hotelu.

Sport a zábava

Animační programy, fitness centrum, lukostřelba, šnorchlování, windsurfing, plachtění, jízda na kajaku, rybaření a výlety.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mauritius v lokalitě Pereybere nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat