Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Avani Barbarons/Beachcomber Canonier

Mauritius, Pointe Aux Canonniers

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
24 °C - Oblačno
Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a golf Pobyty u moře

Poloha

Avani Barbarons ****, Mahé: Oblíbený hotelový komplex, se 124 pokoji leží na západním pobřeží ostrova Mahé. Hotel se nachází cca 25 min. jízdy od letiště a 20 min. jízdy od hlavního města Victoria.
Beachcomber Canonnier ****, Mauritius- severozáp. pobřeží: Oblíbený hotelový komplex s 284 pokoji se nachází v severozápadním cípu ostrova Mauritius, nedaleko Grand Baie; vzdálenost 75 km od letiště a 25 km od hlavního města Port Louis.

Popis

Avani Barbarons ****, Mahé: 2 restaurace a 2 bary, bazén, dětský bazén, obchody, lékař na telefonu, konferenční centrum, za poplatek internet, prádelna, masáže a lázně s jacuzzi, hlídání dětí.Písčitá pláž přímo u hotelu.
Beachcomber Canonnier ****, Mauritius- severozáp. pobřeží: 2 restaurace, 2 bary, velký bazén, dětský klub, rozsáhlá tropická zahrada, turistické centrum.S jemným bílým pískem přímo u hotelu.Zábava s sport.3 tenisové kurty, volejbal, stolní tenis, centrum vodních sportů (zdarma vodní lyžování, windsurfing, plachtění, kajaky, šlapadla, výlety lodí se skleněným dnem, šnorchlování), zdarma sportovní aktivity (tenis, stolní tenis, volejbal), disko, zábavní večerní programy pro hotelové hosty.

Sport a zábava

Avani Barbarons ****, Mahé: Šipky, stolní tenis, stolní hry, plážový volejbal, vodní aerobik, animační programy, osvětlené tenisové kurty, za poplatek rybaření, půjčovna kol, potápěčské centrum PADI, centrum vodních sportů (nemotorové vodní sporty zdarma - kánoe, lodičky, windsurfing, šnorchlování).

Ubytování

Avani Barbarons ****, Mahé: Koupelna s WC, centrální klimatizace, minibar (za poplatek), TV SAT a DVD, internet, telefon, rádio, elektronický trezor, vysoušeč vlasů, příslušenství k přípravě kávy a čaje, detektor kouře, terasa.Možnost ubytování 2 dětí se 2 dospělými je v pokojích typu Suite za příplatek.
Beachcomber Canonnier ****, Mauritius- severozáp. pobřeží: Koupelna s WC, fén, klimatizace, telefon, rádio, minibar, trezor, kávovar, balkón nebo terasa.Ve standardním pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby a dítě do 4 let. Ubytování rodin s dětmi lze zajistit za příplatek v pokojích vyšší kategorie (superior nebo rodinný).

Stravování

Avani Barbarons ****, Mahé: Snídaně, za příplatek polopenze či plná penze.
Beachcomber Canonnier ****, Mauritius- severozáp. pobřeží: Pobyt s polopenzí, snídaně formou bufetu a večeře výběrem z menu nebo formou bufetu. Za příplatek je možný pobyt s All Inclusive, který zahrnuje snídaně, obědy a večeře, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 10.00-24.00 hodin.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně, od bavení 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA MAURITIUS: Přílet na Mauritius. Uvítání na letišti, transfer do vybraného hotelu. Ubyto vá ní.

Den 3: POBYT NA MAURITIU: Pobyt na Mauritiu s polopenzí. Volno na koupání, opalování či vodní sporty. Hotelová centra vodních sportů nabízejí širokou nabídku sportovních aktivit zdarma - půjčo vá - ní šlapadel, kajaků, kánoí, windsur fing, potřeb k šnorchlování. V hote lových recepcích je možné zakoupit některý z široké nabídky fakultativ ních výletů po ostrově či si pronaj mout automobil. Jezdí se vlevo a je nutný meziná rodní řidičský prů kaz.

Den 7: MAURITIUS - SEYCHELY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet na Sey - chelské os trovy. Přílet na Seychely do hlavní ho města Victo ria na ostrově Mahé. Uvítání na letišti, transfer mikrobusem do vybraného hotelu. Volno na koupání a opalování.

Den 8: POBYT NA SEYCHELSKÝCH OSTROVECH: Snídaně. Individuální volno. Doporuču je me vy užít nabídku fakul tativních vý le tů po ostrově Mahé či lodní výlet na neda leké ostro vy Praslin či La Digue. Možnost pro nájmu auto mobilu a indi vi duální poz ná vání ostrova Mahé. Sey chely na bízí ideální podmínky pro šnorchlování a poznávání pestrobarev ného podmořského světa.

Den 12: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mauritius v lokalitě Pointe Aux Canonniers nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat