Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Tekoma Boutique Hotel

Mauritius, Rodrigues

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 12 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Le Tekoma Boutique
Počasí
27 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 45 790 Kč

Dostupných: 162 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Stravování

Tekoma Boutique Hotel ****, Rodrigues: Formou polopenze – snídaně formou bufetu, večeře á la carte.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Václava Havla v Praze - Ruzyni. Odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Odlet s přestupy na Rodrigues.

Den 2: PŘÍLET NA RODRIGUES: Přílet na ostrov Rodrigues, transfer do hotelu, ubytování. Volno na koupání a opalování. Večeře a nocleh.

Den 3: RODRIGUES: Pobyt s polopenzí (snídaně formou bufetu, servírovaná večeře) na ostrově, který je 18 km dlouhý a maximálně 8 km široky. Volno na koupání, potápění či individuální poznávání krás ostrova s rozmanitými planinami. Potápění je zde největší atrakcí, vzhledem k velmi silným spodním proudům je však vhodné pouze pro zdatné potápěče. Potápění je třeba rezervovat předem! Výborné možnosti k pěším túrám po ostrově, při kterých můžete poznávat zdejší velmi prostý život obyvatel. Doporučujeme k přepravě použít i místních autobusů se kterými můžete cestovat po celém ostrově. Místní cestovní kanceláře nabízejí okružní jízdy po ostrově či lodní výlety na nedaleký ostrov Ile aux Cocos.

Den 7: RODRIGUES - MAURITIUS: Snídaně. Transfer na letiště a od let na 220 km vzdálený ostrov Mauritius. Uvítání na letišti, transfer do Vámi zvoleného hotelu. Odpoledne volno. Večeře a nocleh.

Den 8: MAURITIUS: Pobyt s polopenzí na Mauritiu, který nabízí ideální podmínky ke koupání na jemných písčitých plážích. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů po ostrově i lodních výletů do okolí.

Den 12: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Poloha

Tekoma Boutique Hotel ****, Rodrigues: Romantický hotel s 15 pokoji na západním pobřeží ostrova Rodrigues, u výběžku Ally na břehu Indického oceánu, 30 minut jízdy od mezinárodního letiště a 20 minut od hlavního města Port Mathurin s nákupními možnostmi.

Popis

Tekoma Boutique Hotel ****, Rodrigues: Bazén, restaurace, bar, lázeňské centrum, bezdrátový internet za poplatek v areálu hotelu, půjčovna automobilů, prádelna.Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka na pláži zdarma.

Sport a zábava

Tekoma Boutique Hotel ****, Rodrigues: Vycházky za krásami ostrova; za poplatek potápění, kitesurfing, rybolov na otevřeném moři.

Ubytování

Tekoma Boutique Hotel ****, Rodrigues: Terasa s výhledem na moře, koupelna s WC a sprchou, venkovní vana, šatna, klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat