Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Tamarin by Veranda Resorts

Mauritius, Tamarin

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Tamarin
Počasí
24 °C - Možnost deště
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Program

Den 1 : PRAHA - DUBAJ Odlet z Prahy na Mauricius s mezipřistáním v Dubaji. Občerstvení během letu. Den 2 : DUBAJ - MAURICIUS Po příletu, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na koupání a opalování. Večeře. Nocleh. Den 3 : MAURICIUS Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Využíváni služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů.Večeře. Nocleh. Den 9 : MAURICIUS - DUBAJ Snídaně. Check-out z pokoje. Volný den. Večer transfer na letiště. Let do Dubaje. Občerstvení během letu. Den 10 : DUBAJ - PRAHA Přílet do Dubaje a následně let do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - DUBAJ Odlet z Prahy na Mauricius s mezipřistáním v Dubaji. Občerstvení během letu. Den 2 : DUBAJ - MAURICIUS Po příletu, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na koupání a opalování. Večeře. Nocleh. Den 3 : MAURICIUS Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Využíváni služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů.Večeře. Nocleh. Den 12 : MAURICIUS - DUBAJ Snídaně. Check-out z pokoje. Volný den. Večer transfer na letiště. Let do Dubaje. Občerstvení během letu. Den 13 : DUBAJ - PRAHA Přílet do Dubaje a následně let do Prahy. Konec programu. Den 1 : MAURICIUS Odlet z Prahy na Mauricius s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : MAURICIUS Po příletu, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na koupání a opalování. Večeře. Nocleh. Den 3 : MAURICIUS Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Využíváni služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Večeře. Nocleh. Den 14 : MAURICIUS - PRAHA Transfer na letiště. Let do Dubaje v ranních hodinách a následně let do Prahy. Občerstvení během letu. Den 15 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu.

Poloha

Hotel Tamarin je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené. Podmínky pro surfování jsou zde přímo ideální. Hotel je vzdálený hodinu do letiště, 20 minut od městečka Quatres Bornes a 40 minut od přístavu.

Popis

Přímo v hotelu se nachází dvě restaurace a to La Terrase, ve které jsou každý den servírované snídaně a obědy. Na večeři si můžete pochutnat v klimatizované restauraci Bamboo lounget.

Sport a zábava

Hostům je k dispozici velký plavecký bazén, přímo uprostřed zahrady, dále se zde nacházejí tenisové kurty, volejbal, vodní aerobic, šipky, petang. Podmínky kolem hotelu jsou ideální pro rybolov, kajaky, šlapadla a vodní lyže.

Ubytování

Pozitivně Vás překvapí dekorace všech 65 pokojů. Jsou vyzdobeny do stylu ,,Art Déco“ v barvách Afriky. Všechny pokoje mají klimatizaci, přímou telefonní linku, kávový a čajový set, koupelnu, samostatnou toaletu, terasu nebo balkón.

Stravování

Polopenze / All Inclusive

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mauritius v lokalitě Tamarin nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat