Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Casuarina resort and spa

Mauritius, Trou aux Biches

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Casuarina
Hotel Casuarina Resort & Spa
Hotelový komplex Casuarina
Počasí
24 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Dovolená a potápění Exotické zájezdy

Popis

Wi-Fi připojení, služby recepce, směnárna, služby praní, čistírna, půjčovna aut a hlídání dětí.

Poloha

Čtyřhvězdičkový hotel byl postaven mezi prvními hotely na Mauriciu a jeho jméno se odvozuje od stromu filao, který je symbolem tohoto ostrova. Hotel se nachází na severovýchodním pobřeží, 20 km od Porte Louis a nedaleko od světoznámé pláže Trou-aux-Biches.

Sport a zábava

Proslulá pláž Trou-aux-Biches s bílým pískem se nachází pouhé dvě minuty od hotelu. Vodní sporty: vodní lyžování, windsurfing, kajak, šlapadla, potápění, šnorchlování. Aktivity na pevnině: dva tenisové kurty, hrací místnost, fitness, dva velké bazény s jacuzzi. Lázně a wellness s relaxačními procedurami, masáže, hammam. Dětský klub pro děti od 3 do 12 let. Žívá zábava a hudba.

Ubytování

K dispozici je 15 rodinných bungalovů a 95 pokojů typu Superior a Deluxe. Prostorné a renovované pokoje v moderním designu působí příjemným a útulným dojmem. Pokoje mají balkón nebo terasu s výhledem na lagunu s průzračnou vodou. V pokojích Wi-Fi připojení, individuálně nastavitelná klimatizace, trezor, LCD TV, minibar, kávovar a rychlovarná konvice, v koupelně vysoušeč vlasů. Ubytování v prostorných bungalovech je vhodné pro rodiny s dětmi a poskytuje dokonalé soukromí. K dispozici kuchyňka, obývací pokoj a koupelna.

Stravování

All Inclusive.

Program

Den 1 : Odlet z Prahy na Mauricius s mezipřistáním v Dubaji. Občerstvení během letu Den 2 : DUBAJ - MAURICIUS Po příletu, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na koupání a opalování. Večeře. Nocleh Den 3 : MAURICIUS Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Využíváni služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Večeře. Nocleh. Den 12 : MAURICIUS - DUBAJ Snídaně. Check-out z pokoje. Volný den. Večer transfer na letiště. Let do Dubaje. Občerstvení během letu Den 13 : DUBAJ - PRAHA Přílet do Dubaje a následně let do Prahy. Konec programa Den 1 : Odlet z Prahy na Mauricius s mezipřistáním v Dubaji. Občerstvení během letu. Den 2 : Po příletu, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na koupání a opalování. Nocleh. Den 3 : MAURICIUS Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Využíváni služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Nocleh Den 9 : MAURICIUS - DUBAJ Snídaně. Check-out z pokoje. Volný den. Večer transfer na letiště. Let do Dubaje. Občerstvení během letu Den 10 : DUBAJ - PRAHA Přílet do Dubaje a následně let do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - DUBAJ Odlet z Prahy na Mauricius s mezipřistáním v Dubaji. Občerstvení během letu Den 2 : DUBAJ - MAURICIUS Po příletu, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na koupání a opalování. Nocleh Den 3 : MAURICIUS Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Využíváni služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 14 : MAURICIUS - DUBAJ Snídaně. Check-out z pokoje. Volný den. Večer transfer na letiště. Let do Dubaje. Občerstvení během letu. Den 15 : DUBAJ - PRAHA Přílet do Dubaje a následně let do Prahy. Konec programu

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mauritius v lokalitě Trou aux Biches nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat