Vyhledat zájezd

Hotel Le Palmiste

Mauritius, Trou aux Biches

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Le Palmiste Resort & Spa
Le Palmiste Resort
Počasí
27 °C - Bouřka
27 °C - Bouřka

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Ubytování

Klimatizované pokoje s dřevěným nábytkem a dlážděnými podlahami nabízí výhled do zahrady, nebo na bazén. K vybavení pokojů patří balkon, koupelna, WC, televizor, obývací část , telefon, trezor, minibar, zařízení pro přípravu čaje a kávy a fén.

Stravování

All Inclusive.

Poloha

Hotel Le Palmiste se nachází na severozápadě ostrova přímo v exotické zahradě. Hotel leží 150 m od pláže.

Ostatní

Tropický ostrov v Indickém oceánu o rozloze 1 860 km2, 2 000 km od jihovýchodní Afriky a 800 km od Madagaskaru, lemovaný krásnými bílými písečnými plážemi s kokosovými palmami přerušenými pouze romantickými tyrkysovými lagunami a z velké části chráněný korálovým útesem. Mauritius je místem pro klidnou dovolenou bez masové turistiky s panenskými plážemi, nádhernou přírodou, jedinečnými hotely, vynikající kuchyní a s typickou pohostinností místních obyvatel. Ve vnitrozemí najdete dominující hory, husté pralesy, řeky, vodopády a samozřejmě pole s cukrovou třtinou. Mauritius nabízí široký výběr aktivit – relaxaci a opalování na krásných plážích či v hotelových lázních, výlety do vnitrozemí, za nákupy do hlavního města Port Louis či za přírodou do některého z četných parků. Poznámka: Výlety: Vesnice Mahebourg, ostrov Ile aux Aigrettes (lodí), ebenový prales s místní zvěří a rostlinami, La Vanille Reserve (domov obřích želv, plazů a krokodýlů). V ceně oběd. Výhodné nákupy ve Floréalu & Curepipe, kráter Trou aux Cerfs, buddhistické jezero Grand Bassin, rokle Black River, barevná země Chamarel. Výlet na ostrov východního pobřeží Ile aux Cerfs s krásnými písečnými plážemi s nabídkou spousty vodních sportů (windsurfing, vodní lyžování, šlapadla, ...) Plavba 14 km severně k ostrovům Ile Plate a Ilot Gabriel okolo “Gunner´s Coin”, který je domovem mořského ptactva. Možnost šnorchlování, oběd. Hlavní město Port Louis s barvitým trhem, nábřeží, oběd v restauraci L´Escale (v ceně), muzeum cukru, nejkrásnější botanická zahrada světa – Pamplemousses.

Popis

Vybavení hotelu zahrnuje bazén, wellness centrum, Wi-fi, restauraci, bar, sportovní aktivity (volejbal, stolní tenis, aqua fitness).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mauritius v lokalitě Trou aux Biches nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat