Vyhledat zájezd

Hotel Beachcomber Trou Aux Biches

Mauritius, Trou aux Biches

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Beachcomber Trou Aux Biches Resort & Spa
Hotel Trou Aux Biches
Hotel Trou Aux Biches Resort & Spa
Hotelový komplex Beachcomber Trou Aux Biches Reort & Spa
...
Počasí
30 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 42 496 Kč

Dostupných: 6 790 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

Vstupní hala s recepcí, 5 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, bary, dětský klub pro děti 3-12 let, klub pro náctileté, hlídání dětí, salon krásy, lázně, masáže,. Písčitá u hotelu.

Sport a zábava

Občasné animační programy, fitness centrum, tenisové kurty, stolní tenis, volejbalové hřiště, fotbalové hřiště, půjčovna kol, aerobik, vodní sporty na pláži: kanoe, plachtění, windsurfing, šnorchlování, potápění, vodní lyže, rybaření.

Poloha

Tento luxusní hotel se nachází v severozápadní části Mauritia cca. 10 minut jízdy od vesničky Grand Baie a 70 minut od letiště. Okolí hotelu obklopují nádherné písčité pláže omývané křišťálově průzračnou vodou indického oceánu.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, rádio, trezor, varná konvice, balkon nebo terasa. Nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání.

Stravování

Snídaně, za příplatek obědy a večeře.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius. 2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program. 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně). Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat