Vyhledat zájezd

Hotel Le Surcouf

Mauritius, Trou d´eau Douce

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Le Surcouf Hotel & Spa
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 31 690 Kč

Dostupných: 3 040 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Ubytování

Klimatizované pokoje s manželskou postelí, vlastní koupelnou se sprchovým koutem, telefonem, TV s plochou obrazovkou a prostorným balkonem s výhledem na moře.

Stravování

Stravování je zajištěno formou polopenze nebo za příplatek all inclusive.

Poloha

Le Surcouf se nachází na východním pobřeží v prostorné tropické zahradě na jedné z nejznámějších zlatých pláží ostrova Mauricius. Hotel se nachází 50 km od hlavního města Port Louis a 40 km od letiště.

Popis

Recepce, restaurace, bar, lázně, bazén, společenská místnost, pokojová služba. Ostatní služby: Wi - Fi připojení k internetu a bezplatný přístup k internetu pro hosty ve veřejných prostorách. Hotel také nabízí další služby jako je pošta, taxi a na požádání lékařskou prohlídku. Bílá pláž s měkkým korálovým pískem je chráněna pobřežním útesem. Moře je vynikající a bezpečné pro koupání a potápění.

Sport a zábava

Vodní sporty: čluny, kanoe, šlapadla a šnorchlování jsou k dispozici zdarma v loděnici. Za poplatek: čluny se skleněným dnem, rybolov, plavby na rychlých motorových člunech, parasailing, podmořská chůze a hloubkové potápění. Další aktivity: jízdní kola, je možné zajistit okružní jízdy a také výlety a jízdu na koni.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius. 2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program. 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně). Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat