Vyhledat zájezd

Hotel Tropical Attitude

Mauritius, Trou d´eau Douce

Strava All inclusive, Otentik All Inclusive, Otentik all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Bungalovy Tropical Attitude
Hotel Tropical Attitude
Tropical Attitude
Počasí
27 °C - Možnost deště
27 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 35 290 Kč

Dostupných: 1 034 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Dovolená a golf

Sport a zábava

Sladkovodní bazén s lehátky, windsurfing, šlapadla, kajaky, čluny se skleněným dnem, šnorchlování, rybaření na otevřeném oceánu, pétanque, volejbal, stolní tenis, šipky, kulečník, horská kola. Díky partnerství s Tamarina Golf and Spa & Beach Club si návštěvníci mohou zahrát golf na jednom z nejlepších golfových hřiští v oblasti o rozloze 206 hektarů s překrásným výhledem na hory; u plážového baru si můžete vychutnat pohled na záliv Tamarin, ve kterém je možné kromě surfařů spatřit i delfíny. Nedaleko od hotelu je také potápěčské centrum, koňské stáje a centrum vodních sportů. Hotel poskytuje zdarma lodní shuttle na korálový ostrov Ile aux Cerfs.

Poloha

Na pláži na východním pobřeží ostrova Mauricius nedaleko vesnice Trou d´Eau Douce.

Popis

Bílá písčitá u hotelu.
Restaurace Le Cocotier s výhledem na lagunu a bazén servírující evropskou, čínskou, indickou a mauricijskou kuchyni, bar Le Canne a Sucre u bazénu s vystoupením kapel; butik, centrum výletů a exkurzí, pořádání svateb a líbánek.

Ubytování

Hotel Tropical Attitude se nachází na krásné pláži na východním pobřeží nedaleko od vesničky Trou d´Eau Douce. Je to příjemné místo s přátelskou atmosférou svádějící k relaxaci v průzračně modré laguně. V roce 2012 prošel hotel renovací.
Hotel nabízí ubytování v 58 pokojích, které jsou dekorovány v tradičním mauricijském stylu s velkými prostornými postelemi. Každý pokoj má balkón či terasu s výhledem na pláž či lagunu. K dispozici jsou dva velké pokoje vhodné pro rodiny, které jsou ve větším soukromí v tropické zahradě. Součástí vybavení každého pokoje je klimatizace, koupelna se sprchou a toaletou, minibar, TV, telefon a sejf.

Stravování

All inclusive.
Snídaně (formou bufetu); oběd (bufet, menu či francouzské bagety), večeře (formou bufetu, o třech chodech či jednou týdně o pěti chodech), čaj a káva po celý den; od jedenácti hodin dopoledne rum, gin, vodka, whisky a brandy, pivo, koktejly, džusy, minerální vody; víno během jídel.

Ostatní

Hotel vyniká přátelskou atmosférou, která je podtržena i jeho menší velikost.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat