Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Flamingo Cancún

Mexiko, Cancún

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 11 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Flamingo Hotel
Počasí
30 °C - Skoro zataženo
30 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 43 900 Kč

Dostupných: 13 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Ubytování

Klimatizované pokoje se starším nábytkem a kapacitou ubytování pro 3 dospělé či 2 dospělé a 2 děti (na stáv. počtu lůžek) mají příslušenství, fén, TV a balkon nebo terasu. Výhled na moře, pokoje typu deluxe a junior suite za příplatek.

Stravování

All inclusive zahrnující bufet. snídani, oběd a večeři včetně nápojů, dopolední a odpolední svačinu. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů v průběhu dne.

Poloha

Starší komorní budova klasického hotelu střední velikosti je situována v ideální poloze v centrální části hotel. zóny Cancún na nejlepším úseku pláže. Přímo naproti hotelu je moderní nákupní centrum. V pěší vzdálenosti od centra hotel. zóny a cca 11 km do centra střediska.

Ostatní

- výborná poloha přímo u pláže - naproti obchodnímu centru - pokoje s výhledem na moře.

Popis

Vstupní hala, trezor na recepci, lobby bar, bar u bazénu a na pláži, centrální a pláž. restaurace, 2 bazény, dětský bazének, minimarket, fitness, dětské minihřiště, internet. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Písčitá pláž přímo před hotelem v bezprostřední blízkosti pokojů. Jemný zářivě bílý písek a azurově modrá a průzračně čistá voda. Živý příboj s vlnami.

Sport a zábava

Stolní tenis, pláž. volejbal, kulečník, vodní sporty (externí nabídka), denní hotel. animace, hudební ozvučení pláže, živá hudba v baru, večerní zábava v hotel. zóně nebo v centru Cancúnu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat