Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Me Cancún Complete Me

Mexiko, Cancún

Strava All inclusive, Complete ME
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Me Cancún Complete Me All Inclusive
Počasí
30 °C - Bouřka
30 °C - Bouřka

Exotické zájezdy Dovolená a golf

Ubytování

Aura pokoj standard - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna s kosmetickými přípravky Aveda, sprcha, WC, osobní váha, žehlička s žehlicím prknem. Možnost ubytování 3 osob nebo 2 dospělých a 2 dětí v pokoji.

Stravování

Formou Complete ME (prémiové ALL INCLUSIVE).

Popis

417 pokojů a suite s výhledem na lagunu nebo moře. Klimatizace, 6 restaurací a barů, 3 bazény, plážový klub, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, golf, boutique, kadeřník, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, knihovna s internetovým koutkem, pronájem aut.

Ostatní

Moderní luxusní resort, který uspokojí všechny Vaše smysly! Ráj umění, designu, skvělé hudby a gastronomie! Část resortu jen pro dospělé s tzv. Complete ME+ Experience - víc než jen ALL INCLUSIVE! Vyhlášený svým světoznámým plážovým barem The Beach Club @ Me!.
Prémiové ALL INCLUSIVE v ceně - tzv. Complete ME stylový luxusní resort se sekcí jen pro dospělé možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči Wi-fi internet zdarma .
Https://www1.melia.com/en/hotels/mexico/cancun/me-cancun-complete-me-all-inclusive/.Poznámka: Za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo suite. V části pro dospělé mají klienti také možnost využít služeb ME+ Experience.

Poloha

Cca 20 minut jízdy z letiště v Cancúnu přímo u bílé písečné pláže v blízkosti golfových hřišť .
Cancún, tento luxusní resort leží přímo u nádherné bílé písečné pláže, cca 20 minut od centra města a 20 minut od letiště v Cancúnu. V blízkosti se nacházejí mistrovská golfová hřiště, nákupní centra, restaurace a noční bary.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mexiko v lokalitě Cancún nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat