Vyhledat zájezd

Secrets Playa Mujeres Golf & Spa Resort

Mexiko, Cancún

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 12 dní, 13 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Možnost deště

Exotické zájezdy

Poloha

Jedná se o hotel řetězce AMR - řetězce luxusních hotelů, přičemž každý z nich vyniká svou jedinečností. Tento překrásný hotel se nachází přímo u známé pláže s bílým pískem Playa Mujeres, Cancun se nachází cca jen 10 minut jízdy od hotelu. Přímo u hotelu se taktéž nachází rozlehlé 18-ti jamkové golfové hřiště.

Popis

Recepce, 5 restaurací, bar, 2 bazény, jacuzzi, WiFi, posilovna, spa a wellness, animační program. Pláž s bílým pískem přímo u hotelu.

Sport a zábava

Nemotorové i motorové vodní sporty na pláži, golf a kurzy golfu, kurzy vaření a koktejlů, nakupování, výlety, večerní tématické večery, potápění, plážový a vodní volejbal, lekce tance, šipky, vodní aerobik, vodní pólo, kajaky, šnorchlování, tenisové kurty, stolní tenis, rybářské výpravy.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mexiko, přílet do Mexika, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mexika, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Mexika jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, WiFi, TV, klimatizací, iPod dokovací stanicí, žehličkou a žehlicím prknem, setem pro přípravu kávy nebo čaje, minibarem, telefonem, budíkem s rádiem, trezorem, soukromým balkonem nebo terasou. Většina z pokojů mají výhled na moře.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mexiko v lokalitě Cancún nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat