Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Zoetry Villa Rolandi Isla Mujeres

Mexiko, Cancún, Isla Mujeres

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Zoetry Villa Rolandi
Počasí
30 °C - Oblačno
Cena za osobu od 72 100 Kč

Dostupných: 43 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Poloha

Zoetry Villa Rolandi Isla Mujeres je luxusní a unikátní hotel s holistickým wellness, tichem a romantikou. Hotel obklopuje pěkná tropickázahrada a pláž s bílým pískem, je ideálně lokalizovaný na exkluzivním ostrově Isla Mujeres, tento 35 pokojový hotel nabízí gurmánský gastronomický zážitek ve své zážitkové restauraci. Thalasso spa, luxusní a doplňkové jachtové služby, Bvlgari toaletní vybavení, je vzdlenpouze 25 minut od cancúnské pevniny a cca 100 minut trvá transfer z mezinárodního letiště v Cancunu.

Popis

Recepce, WI-FI připojení, 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, bazén, vířivka, kosmetické služby, spa, prádelna.

Sport a zábava

Posilovna.

Ubytování

Zoetry Villa Rolandi Isla Mujeres nabízí luxusní a prostorné suity, kvalitní povlečení, velkou soukromou terasu, Bvlgari toaletní vybavení a mnoho dalšího. Junior Suita zahrnuje WI-FI připojení, moderní italské dekorace, dvoulůžko, odpočinková místnost s pohodlným gaučem vede až na soukromou terasu s vlastním whirpool, koupelnu s terapeutickými sprchami a parní lázní, výhled na oceán. Informace o vyšších kategoriích ubytování u CK.

Stravování

Snídaně, restaurace a la carte (vegetariánské a bezlepkové možnosti jídel).

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mexiko, přílet do Mexika, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mexika, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Mexika jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat