Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Majestic/Copacabana

Mexiko, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Program

Den 1: PRAHA - MEXICO CITY: Odlet z Prahy do Mexico City, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh v Mexico City.

Den 2: MEXICO CITY: Fakultativní polodenní prohlídka Mexico City (náměstí Zócalo, Metropolitní katedrála, Templo Mayor a Národní palác).

Den 3: TEOTIHUACÁN - GUADALUPE - MEXICO CITY: 3. den TEOTIHUACÁN - GUADALUPE - MEXICO CITY Fakultativní celodenní výlet začne náv štěvou nejznámější mexické archeologické lokality Teotihuacánu, vzdáleného 50 km od Mexico City. Prohlédnete si pyramidu Slunce, pyramidu Měsíce, zbytky původ ních paláců, Třídu mrtvých a původní pevnost; ochutnáte tequilu, navštívíte manufakturu na vulkanický ká men obsi dián. V hlavním poutním místě Mexika, v chrámu Panny Marie Guadalup ské spatří te Diegovu pláštěnku, nejcen nější relikvii Mexika. Při zpáteční cestě si prohlédnete náměstí Tří kultur. Nocleh v Mexico City.

Den 4: MEXICO CITY - ACAPULCO: Fakultativní prohlídka Antropologického muzea. Transfer z Mexico City hornatou krajinou lemovanou obřími kaktusy do Acapulca. Ubytování. Nocleh v Acapulcu.

Den 5: ACAPULCO: Fakultativní prohlídka Acapulca - centrum města, skoky mexických skokanů do moře

Den 6: ACAPULCO: Fakultativní výlet lodí Bonanza po Acapulském zálivu, návrat do hotelu. Nocleh v Acapulcu.

Den 7: ACAPULCO: Volno na koupání. Atrakcí Acapulca jsou clavadisti z La Quebrady, což jsou muži skákající do moře z vysoké skály z výšky 45 metrů. Večer můžete posedět v jednom z mnoha barů. Ubytování v Acapulcu.

Den 8: ACAPULCO - MEXICO CITY: Odjezd do Mexico City, odlet do Prahy.

Den 9: PŘÍLET DO PRAHY:

Popis

Hotel Majestic ****, Mexico City: Bar El Campanario, kavárna Cazador, střešní restaurace s mexickou a mezinárodní kuchyní a s nádherným výhledem na Zócalo a Metropolitní katedrálu; konferenční místnost, internet, 24 hodinový pokojovy servis.
Hotel Copacabana ****, Acapulco: Restaurace, bary, bazén, 2 relaxační vířivky, konferenční místnost, obchody se suvenýry.Písečná pláž s jemným pískem. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu i na pláži zdarma.

Sport a zábava

Hotel Copacabana ****, Acapulco: Tenisové kurty a golfové hřiště jsou pouhých 5 minut jízdy od hotelu.

Ubytování

Hotel Majestic ****, Mexico City: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV, rádio, telefon, trezor.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 1 dítě.
Hotel Copacabana ****, Acapulco: Klimatizace, koupelna s WC, TV, rádio, minibar, telefon, fén, trezor, balkon.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 1 dítě.

Stravování

Hotel Majestic ****, Mexico City: Snídaně.
Hotel Copacabana ****, Acapulco: Snídaně.

Poloha

Hotel Majestic ****, Mexico City: Tento hotel se nachází na hlavním náměstí Zócalo v centru Mexico City, přímo proti prezidentskému paláci. Sedmipatrová budova z počátku století, která dříve sloužila jako luxusní obchodní dům, byla ve třicátých letech 20. století přestavěna na hotel v koloniálním stylu.
Hotel Copacabana ****, Acapulco: Tento luxusní hotel leží přímo na nejdelší a nejhezčí pláži v Acapulcu, nedaleko golfového hřiště, tenisových kurtů, centra nákupů, zábavy, barů a diskoték.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mexiko v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat