Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Majestic/Playa Suites

Mexiko, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Exotické zájezdy Luxusní dovolená Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Hotel Majestic ****, Mexico City: Tento hotel se nachází na hlavním náměstí Zócalo v centru Mexico City, přímo proti prezidentskému paláci. Sedmipatrová budova z počátku století, která dříve sloužila jako luxusní obchodní dům, byla ve třicátých letech 20. století přestavěna na hotel v koloniálním stylu.
Hotel Playa Suites ****+, Acapulco: Jedná se o jeden z nejvýstavnějších hotelů Acapulca. Tvoří ho 2 výškové budovy, které jsou umístěny na nejhezčí pláži Acapulca nesoucí jméno Condesa.

Popis

Hotel Majestic ****, Mexico City: Bar El Campanario, kavárna Cazador, střešní restaurace s mexickou a mezinárodní kuchyní a s nádherným výhledem na Zócalo a Metropolitní katedrálu; konferenční místnost, internet, 24 hodinový pokojovy servis.
Hotel Playa Suites ****+, Acapulco: Restaurace, bary, bazén, konferenční místnost, salon krásy, obchody se suvenýry.Písečná pláž s jemným pískem. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu i na pláži zdarma.

Sport a zábava

Hotel Playa Suites ****+, Acapulco: Tenisové kurty a golfové hřiště jsou pouhých 5 minut jízdy od hotelu.

Stravování

Hotel Majestic ****, Mexico City: Snídaně.
Hotel Playa Suites ****+, Acapulco: Snídaně.

Ubytování

Hotel Majestic ****, Mexico City: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV, rádio, telefon, trezor.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 1 dítě.
Hotel Playa Suites ****+, Acapulco: Klimatizace, koupelna s WC, TV, rádio, minibar, telefon, fén, trezor, balkon.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 1 dítě.

Program

Den 1: PRAHA - MEXICO CITY: Odlet z Prahy do Mexico City, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh v Mexico City.

Den 2: MEXICO CITY: Fakultativní polodenní prohlídka Mexico City (náměstí Zócalo, Metropolitní katedrála, Templo Mayor a Národní palác).

Den 3: TEOTIHUACÁN - GUADALUPE - MEXICO CITY: Fakultativní celodenní výlet začne náv štěvou nejznámější mexické archeologické lokality Teotihuacánu, vzdáleného 50 km od Mexico City. Prohlédnete si pyramidu Slunce, pyramidu Měsíce, zbytky původ ních paláců, Třídu mrtvých a původní pevnost; ochutnáte tequilu, navštívíte manufakturu na vulkanický ká men obsi dián. V hlavním poutním místě Mexika, v chrámu Panny Marie Guadalup ské spatří te Diegovu pláštěnku, nejcen nější relikvii Mexika. Při zpáteční cestě si prohlédnete náměstí Tří kultur. Nocleh v Mexico City.

Den 4: MEXICO CITY - ACAPULCO: Fakultativní prohlídka Antropologického muzea. Transfer z Mexico City hornatou krajinou lemovanou obřími kaktusy do Acapulca. Ubytování. Nocleh v Acapulcu.

Den 5: ACAPULCO: Fakultativní prohlídka Acapulca - centrum města, skoky mexických skokanů do moře z útesu La Quebrada. Nocleh v Acapulcu.

Den 6: ACAPULCO: Fakultativní výlet lodí Bonanza po Acapulském zálivu, návrat do hotelu. Nocleh v Acapulcu.

Den 7: ACAPULCO: Volno na koupání. Atrakcí Acapulca jsou clavadisti z La Quebrady, což jsou muži skákající do moře z vysoké skály z výšky 45 metrů. Večer můžete posedět v jednom z mnoha barů. Ubytování v Acapulcu.

Den 8: ACAPULCO - MEXICO CITY: Odjezd do Mexico City, odlet do Prahy.

Den 9: PŘÍLET DO PRAHY: FAKULTATIVNÍ VÝLETY MEXICO CITY TOUR Okružní polodenní prohlídka Mexico City. cena 60,- USD TEOTIHUACÁN Teotihuacán, Guadalupe, náměstí Tří kultur - celodenní výlet cena 65,- USD ACAPULCO TOUR Polodenní prohlídka Acapulca cena 60,- USD BONANZA TOUR Výlet lodí Bonanza po Acapulském zálivu cena 55,- USD

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mexiko v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat