Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Majestic/Copacabana

Mexiko, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 49 990 Kč

Dostupných: 38 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Popis

Hotel Majestic ****, Mexico City: Bar El Campanario, kavárna Cazador, střešní restaurace s mexickou a mezinárodní kuchyní a s nádherným výhledem na Zócalo a Metropolitní katedrálu; konferenční místnost, internet, 24 hodinový pokojovy servis.
Hotel Copacabana ****, Acapulco: Restaurace, bary, bazén, 2 relaxační vířivky, konferenční místnost, obchody se suvenýry.Písečná pláž s jemným pískem. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu i na pláži zdarma.

Sport a zábava

Hotel Copacabana ****, Acapulco: Tenisové kurty a golfové hřiště jsou pouhých 5 minut jízdy od hotelu.

Ubytování

Hotel Majestic ****, Mexico City: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV, rádio, telefon, trezor.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 1 dítě.
Hotel Copacabana ****, Acapulco: Klimatizace, koupelna s WC, TV, rádio, minibar, telefon, fén, trezor, balkon.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 1 dítě.

Stravování

Hotel Majestic ****, Mexico City: Snídaně.
Hotel Copacabana ****, Acapulco: Snídaně.

Poloha

Hotel Majestic ****, Mexico City: Tento hotel se nachází na hlavním náměstí Zócalo v centru Mexico City, přímo proti prezidentskému paláci. Sedmipatrová budova z počátku století, která dříve sloužila jako luxusní obchodní dům, byla ve třicátých letech 20. století přestavěna na hotel v koloniálním stylu.
Hotel Copacabana ****, Acapulco: Tento luxusní hotel leží přímo na nejdelší a nejhezčí pláži v Acapulcu, nedaleko golfového hřiště, tenisových kurtů, centra nákupů, zábavy, barů a diskoték.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat