Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Majestic/Playa Suites

Mexiko, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 47 990 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Poloha

Hotel Majestic ****, Mexico City: Tento hotel se nachází na hlavním náměstí Zócalo v centru Mexico City, přímo proti prezidentskému paláci. Sedmipatrová budova z počátku století, která dříve sloužila jako luxusní obchodní dům, byla ve třicátých letech 20. století přestavěna na hotel v koloniálním stylu.
Hotel Playa Suites ****+, Acapulco: Jedná se o jeden z nejvýstavnějších hotelů Acapulca. Tvoří ho 2 výškové budovy, které jsou umístěny na nejhezčí pláži Acapulca nesoucí jméno Condesa.

Popis

Hotel Majestic ****, Mexico City: Bar El Campanario, kavárna Cazador, střešní restaurace s mexickou a mezinárodní kuchyní a s nádherným výhledem na Zócalo a Metropolitní katedrálu; konferenční místnost, internet, 24 hodinový pokojovy servis.
Hotel Playa Suites ****+, Acapulco: Restaurace, bary, bazén, konferenční místnost, salon krásy, obchody se suvenýry.Písečná pláž s jemným pískem. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu i na pláži zdarma.

Sport a zábava

Hotel Playa Suites ****+, Acapulco: Tenisové kurty a golfové hřiště jsou pouhých 5 minut jízdy od hotelu.

Ubytování

Hotel Majestic ****, Mexico City: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV, rádio, telefon, trezor.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 1 dítě.
Hotel Playa Suites ****+, Acapulco: Klimatizace, koupelna s WC, TV, rádio, minibar, telefon, fén, trezor, balkon.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 1 dítě.

Stravování

Hotel Majestic ****, Mexico City: Snídaně.
Hotel Playa Suites ****+, Acapulco: Snídaně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat