Vyhledat zájezd

Barceló Maya Grand Resort

Mexiko, Mayská riviera

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Barceló Maya Beach Resort
Počasí
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 44 995 Kč

Dostupných: 822 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Popis

Přímo na 2 km dlouhé privátní pláži s křišťálovou vodou a korálovými útesy. Lehátka a osušky na pláži zdarma. Plážový bar. komplex hotelů v mexickém "palapa" stilu prošel v roce 2014 renovací. Svým hostům nabízí přijímající haly s trezory k pronajmutí, 4 bufetové restaurace, 8 a-la-carte restaurací, 4 snack bary se specialitami z grilu, 14 barů, 24 hodinový sport bar s bufetovým servisem od 11.00 do 03.00 h, nové obchodním centrum. V rozlehlé a udržované zahradě se nachází několik bazénů s bary a houpacími sítěmi. Lehátka a osušky u bazénů zdarma. Klienti mohou využívat vybavením všech 4 hotelů. WiFi v celém areálu za poplatek (včetně pokojů) dětský klub Barcy (pro děti od 4 do 12 let), samostatný dětský bazén, dětský bufet, dětské diskotéka, dětský animační program a vodní park. Dětské židličky a dětské postýlky na vyžádání zdarma. Za poplatek: pirátský ostrov, dětské Spa, hlídání dětí.

Sport a zábava

Parní lázeň, sauna, vířivka. Za poplatek: velké Spa & Wellness centrum o rozloze 1500 m2 s masážemi, různými procedurami a zkrášlovacím salonem.

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Po předchozí rezervaci a dle dostupnosti možnost 3x týdně večeřet v a-la-carte restauracích (a-la-carte restaurace vyžadují vhodné oblečení). Snacky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje na barech po celý den. 24 hodinový servis ve sport baru. Místní nápoje na diskotéce.

Ostatní

Spa & Wellness centrum o rozloze 1500 m2. 2 km dlouhá privátní pláž s křišťálovu vodou a korálovými útesy. Zábava a sport pro každého.
Info: tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta, platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, místní kategorie: 5; ekologická daň: od 1.1.2017, cca 1 USD/pokoj/noc, platba při odjezdu z hotelu.
Upozornění: na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE".
GPS: 20.489698, -87.242172.

Poloha

Klidná, komplex 4 hotelů - Barceló Maya Beach Caribe, Barceló Mlay Caribe, Barceló Maya Colonial Tropical, Barceló Maya Resort přímo na pěkné riviéře Maya. Plya del Carmen cca 20 km. Transfer z letiště cca 90 min.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat